Zeleni kofeti ...

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.131
349
83
Kako kaj cenjeni uporabniki alterja gledate na te zadeve? Sem namreč ugotovil, da se da pri nas dobiti več vrst zelenega kofeta in to po hudo različnih cenah. Pa me zanimajo izkušnje bolj prekaljenih borcev s kofetom. Sam namreč nikoli nisem bil kofetkar (še vedno se nimam za kofetarja) opažam pa razliko če popijem ta vražji zelen kofe.
Ker sem si namreč ubodu znamko Fitness Cofee (poleg zelenega kofeta je notri še pušelček zelišč/začimb, vsaj tako piše na žakeljčku), glede na ostale dokaj solidna cena.
Opžanja:
- nisem več zaspan (dobro, to naredi kofein, to mi je jasno; ampak skozi cel dan?? popijem namreč eno šalco zjutraj)
- nisem več lačen po treh do štirih urah od obroka (pred prehrano v zoni me je zagrablo še prej, zdaj gre komot tudi dlje, če mi da glava mir ...)
- zdi se mi da imam več energije - vsekakor se premikam hitreje kot običajno in tudi fiskultura laufa brez večjih težav ... (dobro, tudi to bi lahko pripisal kofeinu, ampak ne menda po desetih urah od zaužitja??)

Torej; še kdo uživa te kofetke in kakšna so opažanja?

Aja, pozabu povedat; tele kofetke pijem slab teden - sem rekel, da bom počakal par dni, da se zadeva "uleže" ...
 
Nazadnje urejeno:

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.131
349
83
Tega ki sem ga omenil sem jaz dobil v trgovinici Bazilika v Cityparku. Sem šel po un instant kofetek v Sanolabor (ko sem ravno slišal reklamo zanj), pa jim ga je zmanjkalo. Je pa dražji od tegale fitnes. Res pa je, da je tale fitnes navadna turška varianta, torej je ne moreš naredit memgrede na vsakem balonu z vodo ...
 

PREFIX

Pripravnik
12. jan 2008
73
0
6
Torej moram iskati v kakšni trgovinici z bio izdelki ali v podobnih tu v Celju.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.131
349
83
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
Ni videti da bi bila v Fitness Cofee dejansko zelena kava. vsaj ne glede na slovenskega uvoznika. http://www.zdravakava.si

Pesda, pa res
confused-1.gif

Pa sem bral sestavo, pa mi ni potegnilo, da ni kofeta. Heh, toliko bolje
cheer.gif


Čak mal, sem šel še enkrat skozi tisti pamfletek, ki je priliman pakungi in tam dejansko piše
"Antioksidant Fitnes cofee je 100 % naravna mešanica kave ustvarjena kot alternativen način pitja kave tudi za najbolj zahtevne pivce kave. pridobljena je iz ročno nabranih najbolj kvalitetnih zrn zelene kave ter 16 vrst posebno izbranih zelišč in začimb. ..... blablabla ..."

Zdaj mi pa ni nič več nič jasno
13.gif


Nego, kako je kaj s kofeinim v teh zelenih kofetih?
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Izboljša prebavo in metabolizem? A se ti je tud apetit izboljšal? To moram probat....

majč
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.131
349
83
Za prebavo ne vem, jo imam super že po naturi (zdaj ni nič drugačna). Računam da bo metabolizem boljši, ker sem živahnejši kot prej (vem, čudno se sliši ...). Na apetiti pa pri meni vpliva tako, da sem prej sit. Še zdaj ne morem verjet ... Večinoma me želja po prehranjevanju zapusti na polovici do dveh tretjin prejšnjih porcij. Rad dobro in veliko jem
redface-1.gif
Ne vem pa kako vpliva na tiste ki so že prej bolj švoh jedli.
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
38
Citat:
Uporabnik SamSvoj pravi:
Pa sem bral sestavo, pa mi ni potegnilo, da ni kofeta. Heh, toliko bolje
cheer.gif

sprasujem se.gif


Sestavine:
kava arabika, kava robusta ter 16 vrst zdravilnih zelišč in začimb: zeleni čaj, ingver...

A iščemo kaj drugega?
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
zdej je vprasanje ali je zmanjsanje apetita posledica delovanja sestavin v tem kofetu ali je to placebo efekt

irenew.press
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.131
349
83
Gladko mi dol visi al je placebo al dejansko deluje (karkoli naj bi to že pomenilo, da bi bili oboževalci -dejstev- zadovoljni). Meni je važno da deluje. Pika. In ja, čez osebno izkušnjo ga ni.

Pa za placebo bi moral vsaj približno vedeti kaj ta zadeva naredi. Nisem. Pa tudi v opisu tega nisem zasledil. Lahko da sem preveč površno bral. Sem pa zasledil (reklame po radiju), da naj bi kao pomagala pri hujšanju. Tega efekta pa še nisem opazil ...