Zdej pa zares! NUJEN OGLED!

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Mislim da je spet cajt, da se tu na Alterju naredi dobrodelna akcija. Nobene zajebancije. Hočem resne odgovore, ponudbe, ideje! Če vas ne zanima ne smetit teme in zadržite bedarije zase.
Od prijateljice, ki dela CSD sem dobil naslednji mail:


Citat:


Ponedeljek, 19.12.2011



Včeraj sem izvedela, da neka

družina iz Ljubljane potrebuje:

posteljnino, brisače, obleke in najbolj nujno:

vse za dojenčka - stekleničke, dude,

plenice... pa gospodinjsko opremo.



Do srede popoldne na tukajšnjem

CSD zberemo vse, kar lahko prinesete.

Smo na Tržaški 40, zadaj za malo pumpo

v stavbi od Ilirije...v četrtek pa potem odpeljejo

z našega faxa na teren-k njim domov.

HVALA LEPA
smile-1.gif





Dragi starši!

lahko doma kaj pogrešate? bi rekel še v vrtcu morda? Na kratko: tričlanska družina spi na tleh na enem jogiju, primanjkuje jim osnovnih potrebščin za življenje (posoda, oblačila, posteljnina), za dojenčka pa nimajo ne posteljie, ne stekleničk, dud, plenic... Noseča bodoča mamica se zaradi tega zelo obremenjuje, teža njenega nerojenega otroka je tudi zaradi pomanjkanja apetita in depresije prenizka...


Skratka karkoli lahko ponudite napišite. Sem zato, da zberemo tudi nekaj denarja in se recmo kupi plenice in gre v Tosamo po kake robčke, razstopine in podobne zadeve za dojenčka!

Glede nato da res že dolgo nismo nič naredili upam da bo dober odziv! Prosil bi tudi moderatorje za sticky!
 

top_shit

Pripravnik
13. maj 2011
555
0
16
Lahko zvrtaš naslov družine?

Sicer pa,
zmaga.gif
, kolega.


Aja, sem ZA !!
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Zaenkrat me to ne zanima. če bo več odziva bom pa tud to probal, čeprov dvomim da bodo kr tko dal.
 

top_shit

Pripravnik
13. maj 2011
555
0
16
Glej, tam piše, da "zbirajo do srede zjutraj". Če je to do naslednje srede, bi mogoče šlo, če pa do jutri, pa NO GO.

Verjemi mi. Sicer pa poglej v svoj poštni nabiralnik, ti bo takoj jasno ...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Najprej hočm seznam in ideje, potem se bomo pa zmenil še za izvedbo. Sicer lahko tudi jaz, če mi zaupaš sevede. Če kdo pozna kakega v Tosami ali pa da kje lahko zrihta popust bi bilo tudi dobrodošlo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik top_shit pravi:
Glej, tam piše, da "zbirajo do srede zjutraj". Če je to do naslednje srede, bi mogoče šlo, če pa do jutri, pa NO GO.

Verjemi mi. Sicer pa poglej v svoj poštni nabiralnik, ti bo takoj jasno ...

Ja sej vem kaj piše. Kolegica je rekla da veliko niso zbrali. Naj bi zbirali še do prihodnjega četrka, jutri se bo pa tudi več vedelo kaj res rabijo
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Do sedaj smo vedno sami zbirali denar in sami nakupili in zato ne vidim problema zakaj nebi še enkrat!
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Za dete sem prepričan da bi se marsikaj uporabnega doma našlo. Smo ravno mnogo stvari prerasli, tako da me štej zrave, dons pa pogledam kaj imam viška..
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Zdej mi je povedala da bi to izpeljali takoj po novem letu!

pakul
zmaga.gif
, bova midva isto do malega dala nekaj zraven
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
1
36
39
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Najprej hočm seznam in ideje, potem se bomo pa zmenil še za izvedbo. Sicer lahko tudi jaz, če mi zaupaš sevede. Če kdo pozna kakega v Tosami ali pa da kje lahko zrihta popust bi bilo tudi dobrodošlo.

No, prav, bom počakal do izvedbe, se ga bo lahko še kaj več nabralo.
smile-1.gif


Glede Tosame, a bi šli številčno tja in jim predstavili dobrodelno akcijo?
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.065
399
83
44
dolenska
Jst bi tudi otroško mal spucal. Povejte kam poslat paket oz prpelat. Pa da se najde uboga familija ter ni za praznike kaj dat, ne bi bilo slabo.
ŽIVEL ALTER

Zakaj se bojim, da bi bil to nateg
confused-1.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Ce izvemo detajle (in ne samo "tam ena uboga druzina iz nekje"), prispevam $$$..