Zavarovalništvo

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
se je danes osamosvojilo in ga ni več v sklopu Alterja.
aplauz.gif


Klik na forum vas popelje direktno tja. Žal je potrebna ponovna registracija na forumu, a ko voda teče v grlo, tudi to ne bo pretežko.

Zbral bom ekipo, v kolikor moje znanje ne bo dovolj močno in široko in skupaj vam bomo pomagali.


Stran ima tudi vsebinsko/novičarski del, kjer je in še bo zapisanega marsikaj koristnega. Od primerjav med zavarovalnicami in njihovih produktov do možnosti dogovora z zavarovalničarji za sklenitev zavarovanja.

Skratka, kogar zanima, dobrodošel.
nahrung002.gif
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Brezvezna odločitev. Ko iščem kakšen odgovor, sem se do sedaj obračal na sux, ker je bilo vse na enem mestu, sedaj sem mislil, da bo to postal alter.si. Očitno sem se motil.
frown-1.gif


In to delate tisti, ki zdanje čase na veliko pišete kako ste nov forum postavili, da bi zaščitili to kar je Sux predstavljal. Sedaj pa tukaj sami, v samem štartu, razdirate bistvo tistega, kar naj bi postal.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Odločil sem se, kot je že napisano, da ustanovim lastni portal na to temo in tako je. Ne bo imel samo "klepetalne" funkcije, ampak bo združeval profesionalce vseh zavarovalnic, s katerimi bo, kdor bo hotel, lahko tudi sklenil posel. In to je tisto, kar nas ne vmešča več v neprofitni portal. Kdor bo rabil pomoč, nasvet, jih pa ni malo, bo znal priti.

Žal, idealnega sveta ni.


Hvala za mnenje.
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Odločil si se ustanoviti lasten portal, ki kolikor je meni znano, z Alterjem nima nobene povezave. In čemu potem tukaj ukiniti zavarovalništvo, razen zaradi lastne promocije in posiljevanja "alterjvecev" s svojim portalom?

Odločitev je seveda vaša, da se raumemo, samo izražam svoja opažanja.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Če mene vprašaš, sem že starejši, bi se raje jebal, kot pa služil. A to je samo moje mnenje.
evil.gif



Itak se pa na netu da služiti, da s karjolo denar voziš. Potem pa še za burek nimaš. Poznaš citat?
frown-1.gif


Če si mislil, vi se pa jebite kot nedobivanje informacij, pomoči, potem se z napisanim ne strinjam. Vsakdo se lahko prijavi in tvorno sodeluje. Ne mi napisati, da se je težko registrirati ali parkrat klikniti. Kam vse poklikamo in čistega dolgočasja, bo pa še kakšen več. Kdor bo hotel.
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Tvoja dejanja kažejo drugače
grims-1.gif




Gre se za to, da dve nepovezani stvari povezuješ v lastno korist. Hkrati pa so na izgubi uporabniki, ki morajo iskati stvari na različnih koncih. Registrirati se ni težko, samo potem alter.si zgubi svoj pomen oziroma ostane samo še spam kotiček. Bomo pač skakali po forumih pa je. Če me bo zanimalo kako zbijem 40 vročine, bom šel na med.over.net se registriral in vprašal, če me bo zanimalo kater telefon bo maja 2009 v akciji pri Tušmobilu, bom šel na mobile.si, se registriral in vprašal, če me bo zanimalo kako spucat frgazar pri mojem Tomovinkoviču, bom še na kmečki glas, se registriral in vprašal, če me bo zanimalo katere gume so najboljše za mojo Julko, bom šel na avtomobilizem.net, se registriral in vprašal, če me bo zanimalo katere štekarje bom dal v svojo hišo, bom šel na podsvojostreho.net, se registriral in vprašal, če me bo zanimalo kako na sliki zbrišem rdeče oči svoji dragi, bom šel na e-fotografija.si, se registriral in vprašal, če me bo zanimalo na koga naj stavim na dirki F1, bom šel na poleposition.si, se registriral in vprašal, ... Get my drift?



Informacij bom imel cele kupe. A za vsako bom moral drugam. Ne bom vedel kateri uporabniki so verodostojni, kateri prodajajo svoje storitve in kateri kotalijo buče velike kakor manjši avto. Predvsem pa ne bom hodil na Alter.si, saj poklepetam lahko na kateremkoli od zgoraj naštetih forumov, če bom že ravno registriran. Iz teh razlogov se mi zdi takšna poteza s strani vodstva alter.si slaba, neprimerna, da ne rečem celo neumna.
 
Nazadnje urejeno:

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Brojko, daj tukaj vsaj nazaj vklopi opcijo podforuma no.

Sej za ta del lahko jaz skrbim,ta mi je se najljubsi kar se tiče foruma,pa še tega si mi ukinil
jezen.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Lej, forum je v parih mesecih sproduciral 21 tem, kar je zanemarljivo in če je to tvoj najljubši, zakaj potem nisi bil bolj aktiven?
grims-1.gif


Saj bereš lahko tudi na zavarovanje.org brez prijave.

Zavarovalništvo ni bilo nikoli poseben forum in so vprašanja padala v avtomobilizmu ali pa v kakšnem splošnem delu.
2003 sem ustanovil forum na suxu in nabralo se je kar lepo število postov, ki pa ......... zato bo zavarovalniški foh samostojen in neodvisen.

Lahko bi ga samo ugasnili, brez preusmeritve, a zdelo se mi je (tudi zame) boljše, da se postopoma privaja na spremembo.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Pa se na svoj profil si pozabil med drugim, clovek dobi se epilepticni napad pri vsem tem bliskanju. Madona, nekoc si bil pa glavni, nobenih animacij, tipi topi sirina in visina, nobenega prikritega oglasevanja, kaj sele direktnega, sedaj pa se naokoli pases s svojim zavarovalnistvom. Brez cvenka se se cifra ne obuja, a?
smile-1.gif




Pa da se razumeva, nimam nic proti zavarovalniskem portalu, ostali so ti pa ze povedali ali ti pa se bodo. Poznas podrocje in si tam doma, si korekten in se kaj. Ampak to vse kar se tice profesije. Ostalo sepa, smo pa vsi krvavi pod kozo, ni kaj.



Aja, pa se nekaj, ocitno zadnjic nisi prebral oz. dojel. Zastonj me povezujes z "nasimi", nisem pri nicemer vec tam udelezen. Sem bil pisec in avtor, jih berem, 2x letno pa napisem kaksen post na forum in to je to. Nismo skregani in se ne gledamo postrani, no, vsaj z moje strani ne. Imam pa mnenje o vsem in vsakomur kar moram/zelim/me zanima spremljati.
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.