Zaupanja vreden charter jadrnic na HR?

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Mi smo bli na Murterju v Hramini redni gosti pri Canopus-Charterju. Sam jih ni menda več.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.516
4.472
113
49
Na sončni strani ALP
Čartiral že preko veliko agencij in nikoli nekih posebnih problemov.

1x smo se samo pogajali kakih 45 minut, ko se je glavno jadro razparalo po šivu in mi je hotel trgati kavcijo. Pa smo se potem spogajali, da je popustil šiv in da to ni bila naša krivda. Če se ne motim je bil to Adriatic charter v Sukošanu.

Če ti komplicirajo, pač moraš vstrajati. Seveda, če res nisi ti kriv za škodo. V kolikor pa narediš sranje, pač požri in daj kavcijo...
 

Obozujem_morje

Zelenc'
27. feb 2011
6
0
1
Ljubljana
Mi smo lani z ekipo najeli 3 jadnice pri Dalmatia Charter v Primoštenu, marina Kremik. Jadrnice so bile vrhunsko vzdrževane, zelo lepo so nam jih predali, pri oddaji pa sploh niso komplicirali, dečko je prišel na en pir k nam, malo poklepetal, vprašal če je bilo vswe uredu in nas povebil v pisarno na travarico. Vrhusnka izkušnja! Da ne govorim, da je Primošten ful dobra lokacija za štartat na Jadranje, ker greš lahko tako gor proti Kornatom, če je malo bolj pestro vreme, ali pa jo mahneš na jug, proti Hvaru in Braču, če se ti da delat dolge ture. Pa še fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul dobro restavracijo smo odkrili v Promoštenu, Mediterano se imenuje, joj kako nenormalno dobre morske stvari imajo! ŽE samo zaradi bližine te restavracije se ti splača v Primoštenu rentat jadrnico...