Zaščita avta pred elementi

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.268
29
48
Doma imava z očetom navaden nadstrešek za dva avtomobila. K bajti bo privlekel en star avto, ki ga je potrebno čuvati in ideja je, da se moj avto preseli na dež, njegovedva pa bosta pod streho.

Seveda mi je to mimo in me zanima ali ima kdo izkušnje z raznimi ponjavami za zaščito avta? To mislim za stari avto, da bo čist ko se ga gre peljat in hkrati, da bo zaščiten pred elementi, saj ne bo pod nadstreškom. Ali kdo pozna še kakšno dobro alternativo?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
ti pišeš, da bosta njegova dva avtomobila pod streho, potem pa iščeš pregrinjalo za star avto, kateri ne bo pod nadstreškom? nič jasno.
Doma imava z očetom navaden nadstrešek za dva avtomobila. K bajti bo privlekel en star avto, ki ga je potrebno čuvati in ideja je, da se moj avto preseli na dež, njegovedva pa bosta pod streho.

Seveda mi je to mimo in me zanima ali ima kdo izkušnje z raznimi ponjavami za zaščito avta? To mislim za stari avto, da bo čist ko se ga gre peljat in hkrati, da bo zaščiten pred elementi, saj ne bo pod nadstreškom. Ali kdo pozna še kakšno dobro alternativo?
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.268
29
48
Ma ne bom mu odrekal veselja do oldija. Se ga veseli kot majhen otrok. Itak ga bo več šraufal kot vozil.

Bi pa rad našel neko rešitev za shranjevanje tega avta, ker, če bo ok, imam lahko svojega pod nadstreškom.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.507
113
Kaj pa kakšni mehurčki? Prodajajo se plahte, na katere zapelješ avto, tako, da je zaščiten tudi spodaj in nato se vse skupaj napihne in s tem prezračuje notranjost, da se ne zadržuje vlaga. Po moje zanimiva varianta, ni pa ravno za težak sneg.