Žarnica za štedilnik

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.871
109
63
Na štedilniku Gorenje mi je v pečici crknila žarnica. Ko sem odvil stekleni pokrov žarnice, je bila bučka žarnice že ločena od ostalega dela žarnice, tako da sem moral podnožje dobiti ven s kleščami. Vsi podatki, ki jih imam glede žarnice, so max. 25W. Glede na podnožje sklepam, da je 220V. Je pa štedilnik starejši, model pa je Gorenje k65203aw3.

Kje bi našel podatke, katera žarnica točno paše, in kje bi jo lahko dobil?

zarnica.jpg
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.871
109
63
Sem šel kar v Gorenje salon, ki je v našem kraju in imajo servis. Dobil za 3,90€... 25W, kar je original. V zgornjih prispevkih pa so 15W. Vseeno thanks for help. Upam, da ta zdrži spet naslednjih ohoho let.
 

serviser!

Fizikalc
21. jun 2021
247
39
28
Sem šel kar v Gorenje salon, ki je v našem kraju in imajo servis. Dobil za 3,90€... 25W, kar je original. V zgornjih prispevkih pa so 15W. Vseeno thanks for help. Upam, da ta zdrži spet naslednjih ohoho let.
Dobro da si dobil.
Mene so hoteli na Gorenje servis v črnučah nategniti za ogleni filter za napo. Iz 12€ se je cena dvignila na 22€ (pa se samo po naročilu). No...sem potem iz Nemčije naročil 3 (na katerih piše made by Gorenje) za 30€ s poštnino vred.
Tako da vsem priporočam da sami preverite cene. Karkoli že kupujete.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.197
25
48
Dobro da si dobil.
Mene so hoteli na Gorenje servis v črnučah nategniti za ogleni filter za napo. Iz 12€ se je cena dvignila na 22€ (pa se samo po naročilu). No...sem potem iz Nemčije naročil 3 (na katerih piše made by Gorenje) za 30€ s poštnino vred.
Tako da vsem priporočam da sami preverite cene. Karkoli že kupujete.
Lahko prilepiš link do trgovine v Nemčiji.
 

Podobne teme