Zakaj USA niso (več) najboljša država na svetu

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.220
9.457
113
kod Džej-Zija
Ni čudno. "Stricem v ozadju" ta kreatura zelo paše, ker lahko v senci počnejo dobesedno, kar želijo. Njega pa uporabijo kot lutko na špagicah. Edino, kar morajo pazit, je, da trofne državo in državnika. Ne sme zamenjati Iraka z Ukrajino, pa s pokojnim Mitterrandom ne sme komunicirat. Macron le še živi.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ni čudno. "Stricem v ozadju" ta kreatura zelo paše, ker lahko v senci počnejo dobesedno, kar želijo. Njega pa uporabijo kot lutko na špagicah. Edino, kar morajo pazit, je, da trofne državo in državnika. Ne sme zamenjati Iraka z Ukrajino, pa s pokojnim Mitterrandom ne sme komunicirat. Macron le še živi.
Pa še to morajo paziti, da se zna še podpisati.
 

dask

Fizikalc
21. sep 2023
164
166
43
S čim so ga našopal za govor State of the union? Tip je bil kot na spidu o_O dan kasneje pa spet momljanje po starem. Jao jamerika, kakšne volitve bodo letos, prav noter me je potegnil, da gledam njihove novice na vseh koncih, kot bi gledal telenovelo. Cel cirkus imata ta dva geriatrika, mediji pa vsak na svojo stran vlečejo, prav očitno so pristranski.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ateis

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
S čim so ga našopal za govor State of the union? Tip je bil kot na spidu o_O dan kasneje pa spet momljanje po starem. Jao jamerika, kakšne volitve bodo letos, prav noter me je potegnil, da gledam njihove novice na vseh koncih, kot bi gledal telenovelo. Cel cirkus imata ta dva geriatrika, mediji pa vsak na svojo stran vlečejo, prav očitno so pristranski.

pa dobr, razumem, da ima tak cirkus v vladi ena nepomembna slovenija, sam zda si tega res ne bi smela dovolit.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.209
113
ladja most baltimore.png


Težave z elektriko.

 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113


Potem se ladja ni potopila po trku ?



The Baltimore bridge disaster is what happens when 95,000 tons of modern cargo ship meets America's aging infrastructure, experts say​

 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
  • Haha
Reactions: jonny77