Zakaj se opoziciji mudi nazaj na oblast? Pravi razlog.

Ted

Majstr
8. sep 2007
1.324
369
83
Mene so pa pred enimi volitvami klicali, kao anketa. Ki se je sprevrgla v prepričevanje, da je Zares najboljša opcija. Sem se pošteno skregal z njimi. Od takrat je mir.
Ninamedia, zagotovo :). Jaz vedno vprašam kdo je naročnik ankete - in potem glede na odgovor (velikokrat ga ne dobim) ustrezno odgovarjam. Sicer pa, kaj je narobe z Zares? Še ena potencialno zanimiva stranka, sredinska, liberalna ki je propadla. Nato pa še Državljanjska lista in zdaj SMC - nedolgo za njimi pa še LMŠ - imajo še 1 mandat preden se poslovijo.

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.803
2.829
113
Meni je bilo škoda za Zares. Noter je bilo nekaj pametnih ljudi, kamo štejem tudi Golobiča. Ta ima sicer svoje težave, a če primerjam z Šarcem, Fajonovo in podobnimi, imam dosti raje njega. Žal mi je tudi DLGV, desna stran bi rabila takšno stranko. NSI se nekaj trudi, a a tale navezava na RKC mi je ustreza najbolj.

Po drugi strani mi SMC ni nikoli potegnil. Cerar je pač karakterno tak, da ga ne prebavljam, podobno kot Šarca (sem ga sicer podpiral, a je razočaral na celi črti).

• Všeč mi je
Reactions: koliko

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
27.348
2.358
113
blizu močvirne prestolnice
No ja, golobič je enak kot janša ali kučan. Vsi so isti, borci za svojo rit. Glede cerarja in šarca pa se strinjam, nihče pri zdravi pameti nebi smel podpirati takih osebkov enako velja za pokvarjeno ab in njeno stranko ter za sd in levico. NSi je pa že zdavnaj stran od RKC. Tako da se ne boj za to pedersko stranko.

• Všeč mi je

Gavran

direktor!
22. jul 2007
6.564
2.189
113
Nuku`Alofa
FCswp1vWEAQQ44n.jpg

In na Zlatkota so vsi pozabili...

... pa na kul dresirano opico

Ted

Majstr
8. sep 2007
1.324
369
83
No ja, golobič je enak kot janša ali kučan. Vsi so isti, borci za svojo rit. Glede cerarja in šarca pa se strinjam, nihče pri zdravi pameti nebi smel podpirati takih osebkov enako velja za pokvarjeno ab in njeno stranko ter za sd in levico. NSi je pa že zdavnaj stran od RKC. Tako da se ne boj za to pedersko stranko.
Zakaj pedersko?

sad

Guru
24. avg 2007
14.649
3.113
113
Kje si pa ti bil zadnjih par let? :D
Jah, nekako tem ne uspe ravno voliti proti JJu ;). Glede na to, da je JJ na ablasti. In glede na bonbončke, ki jih JJ tala, jim bodo znali dolgi nosi še malo bolj zrasti :).
Me res prav zanima, kaj se bo zgodilo na volitvah. Upanja nimam, ker je jasno vidna korelacija med izvoljenimi svinjami in državljani-svinjami.

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.803
2.829
113
Jaz pa dobivam vedno več signalov, da bo veliko ljudi volilo "proti kul". Recimo moj tast, sicer zapriseženi levičar, je rekel, da raje voli Janšo, "vsaj kaj naredi", kot pa "nesposobneže" in pri tem še posebej izpostavi Šarca, ki ni naredil nič, v zadnjem času pa se obnaša kot otrok, ki mu je nekdo vzel piškot in pa Fajonovo, ki lahko govori eno uro, pa nič ne pove, same puhlice.

Eni bodo raje stisnili zobe in volili JJ, drugi pa verjetno vseeno raje Levico, ki je vsaj konsistentna in ima ljudi, ki znajo kaj povedati. JJ sicer v prid govori to, da je zadnje čase opustil gonjo proti partizanstvu, kar mu je mnogo starejših ljudi zamerilo (vseeno je med ljudmi večinsko prepričanje, da bilo partizanstvo ne glede na vse dogodke po vojni prava stvar).

Bratuškovi pa ljudje zamerijo miljarde za banke (glede na videno bistveno preveč) in pa tisto z samoimenovanje za komisarko. Glede na Šarca in Fajonovo pa zna vsaj kaj povedat.

Celotni levi opciji se tudi maščuje nagajanje v času epidemije. Sploh starejši tega ne razumejo in pravijo: imeli ste možnost, zafurali ste jo, zdaj pa dajte mir in se skupaj z vlado ukvarjajte z epidemijo. Starejši se namreč zadeve upravičeno bojijo.

Bojim se, da bo morala leva opcija za pravi uspeh ponovno priti s kom novim. Če bo to res Vesel, zna kar uspeti.

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
9.149
1.206
113
Jaz pa dobivam vedno več signalov, da bo veliko ljudi volilo "proti kul". Recimo moj tast, sicer zapriseženi levičar, je rekel, da raje voli Janšo, "vsaj kaj naredi", kot pa "nesposobneže" in pri tem še posebej izpostavi Šarca, ki ni naredil nič, v zadnjem času pa se obnaša kot otrok, ki mu je nekdo vzel piškot in pa Fajonovo, ki lahko govori eno uro, pa nič ne pove, same puhlice.

Eni bodo raje stisnili zobe in volili JJ, drugi pa verjetno vseeno raje Levico, ki je vsaj konsistentna in ima ljudi, ki znajo kaj povedati. JJ sicer v prid govori to, da je zadnje čase opustil gonjo proti partizanstvu, kar mu je mnogo starejših ljudi zamerilo (vseeno je med ljudmi večinsko prepričanje, da bilo partizanstvo ne glede na vse dogodke po vojni prava stvar).

Bratuškovi pa ljudje zamerijo miljarde za banke (glede na videno bistveno preveč) in pa tisto z samoimenovanje za komisarko. Glede na Šarca in Fajonovo pa zna vsaj kaj povedat.

Celotni levi opciji se tudi maščuje nagajanje v času epidemije. Sploh starejši tega ne razumejo in pravijo: imeli ste možnost, zafurali ste jo, zdaj pa dajte mir in se skupaj z vlado ukvarjajte z epidemijo. Starejši se namreč zadeve upravičeno bojijo.

Bojim se, da bo morala leva opcija za pravi uspeh ponovno priti s kom novim. Če bo to res Vesel, zna kar uspeti.
Volitve bodo odločili mediji. Mediji so tisti, ki odločijo kdo mora zmagat. Kdo je slovenske medije ugrabil in na čigavi strani je 90% slo medijev, pa mislim, da ni potrebno razlagat.

sad

Guru
24. avg 2007
14.649
3.113
113

Meni se tudi zdi, da bo tako.
Sami kulovci so s svojim ravnanjem dosegli, da izgleda JJ sposoben in ne nek ekstemist, kar recimo 2 leti nazaj ne bi verjel, da je možno. Ko jih je JJ pozival, da skupaj stopijo proti Covidu, so se izkazali za užaljene malčke in s tem pokazali, da jim je vseeno za volivce.
Komaj čakam na volitve, da vidim, kako se jim bo to obrestovalo. Škoda, da ne bo več Erjavca zraven, da bi gnoj še malo bolj smrdel.

• Všeč mi je

bizi

Guru
21. nov 2007
19.884
3.086
113
Kočevska
Meni se tudi zdi, da bo tako.
Sami kulovci so s svojim ravnanjem dosegli, da izgleda JJ sposoben in ne nek ekstemist, kar recimo 2 leti nazaj ne bi verjel, da je možno. Ko jih je JJ pozival, da skupaj stopijo proti Covidu, so se izkazali za užaljene malčke in s tem pokazali, da jim je vseeno za volivce.
Komaj čakam na volitve, da vidim, kako se jim bo to obrestovalo. Škoda, da ne bo več Erjavca zraven, da bi gnoj še malo bolj smrdel.
Res ni ekstremist? Kakor za koga.

Razveljavljanje ustave, razgradnja pravnega sistema, odrekanje vladavini prava in veljavi človekovih pravic, večanje socialnih razlik, sramotenje države, njeno smešenje v svetu, kar vse doživljamo v času sedanje vlade, je povsem navzkriž s pričakovanji in odločitvami, s katerimi se je naša država rodila,

sad

Guru
24. avg 2007
14.649
3.113
113
Res ni ekstremist? Kakor za koga.

A pa ti razumeš razliko, če nekdo napiše, da nekdo ne IZGLEDA kot ekstremist in da NI ekstremist?