Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.299
3.408
113
Vidiš to je to, ker z ostalimi cepivi se cepi otroke in mlade ljudi in dosežemo kolektivno imunust.
z tem pa so prvo navalili na stare in bolane.

Tak da športniki , hitro zavihat rokave.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Tole je Ameriški sistem za prijavo stranskih učinkov VAERS, Open VAERS pa je samo lepši pregled.

Recimo tole kar pove zgodbo, ko govoriš o ostalih cepivih
Poglej priponko 48445


 

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
LeQuack:
Open VAERS je fake stran (v resnici antivaxx stran), ki si je sposodila ime zaresne strani VAERS.

Ni vredna pol naprstnika tople vode, skratka.

P.s.: je to res tako težko poguglati? Kolikokrat si se tako že nategnil samo v tej temi? Temu se reče, da te jebe internetna pismenost. Kupi si knjigo Internet za telebane.

P.P.S.: Je tako težko spoznati, da te tvoji viri teh fake podatkov nategujejo in to znova in znova? Nehaj jih že brati, no.
 
Nazadnje urejeno:

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
ampak, brez zamere....dejmo eno filozofsko udart...kaj pa če se "RES" izkaže, da je zdravilo/cepivo, hja...ni to, kar naj bi bilo? ne mislim zdej ravno grafena not vleč pa 5g...ampak nekaj, kar na dolgi rok (v večkratnem cepljenju) škoduje? ali dejansko upamo, da bi to kdo upal privleči na dan IN preživeti naslednji dan? pustimo antiwaxerje zdaj ob strani, ti itak verjamejo vse. kaj bi se zgodilo? da se zaveš, da te je eden "na suho" in da si dobil lifetime oslabljen sistem? skomig z rameni ali obisk djesenajs siti in nakup kalašnjikov?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.192
113
Če je to res, te ne rabi skrbet, kaj bi naredil, ker te kmalu ne bo več. In po tistem kar beremo tukaj, je bolje, da si 2m pod rušo, kot sam na svetu s takimi ljudmi.
#šusvglavo
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Če je to res, te ne rabi skrbet, kaj bi naredil, ker te kmalu ne bo več. In po tistem kar beremo tukaj, je bolje, da si 2m pod rušo, kot sam na svetu s takimi ljudmi.
#šusvglavo
Se tud jest strinjam s tem. Čimprej nej me pobere, da bom imel mir pred vsem tem sranjem, kateremu se je nekdaj reklo Človek!
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
saj me ne skrbi...vsak si kroji usodo sam. ampak...ČE bi se razvedelo...ali bi lahko vlade in bigpharma zamolčali oz. prekrili dejstva?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.192
113
Tebi ni jasna razlika med kovidom in crnimi kozami?
Vsekakor bolj kot tebi razlika med cepivom in zdravilom.
Sicer pa meni nekaj ni jasno: koji krščen duš moram otroke cepit proti črnim kozam, če še v CELEM MOJEM ŽIVLJENJU nisem slišal za njih, aka NE OBSTAJAJO.
#butelj #darjan
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
ampak, brez zamere....dejmo eno filozofsko udart...kaj pa če se "RES" izkaže, da je zdravilo/cepivo, hja...ni to, kar naj bi bilo? ne mislim zdej ravno grafena not vleč pa 5g...ampak nekaj, kar na dolgi rok (v večkratnem cepljenju) škoduje? ali dejansko upamo, da bi to kdo upal privleči na dan IN preživeti naslednji dan?
Odpiranje take teme kaže na manko naravoslovnega znanja in znanja o tem, kako se preizkuša cepiva. In pretiravanje s paranojo.

Možno je seveda čisto vse na tem svetu, le da ni prav posebej verjetno. Porabili smo že več milijard doz cepiva (različnih cepiv in celo različnih tehnologij cepiv), in v vseh teh letih stoletjih izdelave cepiv smo se tudi naučili, kako se jih dela in regulira njihovo izdelavo.

V mRNA cepivu so samo 4 učinkovine. To bi moralo povedati nekaj tudi laiku.

Glede scenarija s prikrivanjem pa: podatki o učinkih cepljenja so javno objavljeni v surovi obliki, in preverjeni (in še vedno preverjani) s strani znanstvenikov na različnih koncih. Prosim, preberi si kaj o tem, kako ta proces poteka.

In še: a veš kakšno veselico bi naredili Rusi/Kitajci/Ameri/EU, če bi pogruntali kaj takšnega za konkurenčno cepivo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
saj me ne skrbi...vsak si kroji usodo sam. ampak...ČE bi se razvedelo...ali bi lahko vlade in bigpharma zamolčali oz. prekrili dejstva?
Pa poglejmo ta scenarij "kaj pa če to zares lahko naredijo".

Je res posebej verjetno, da edino in zveličavno resnico pozna kup ljudi z interneta, ki preveč časa preživi na FBju?
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.841
3.362
113
40
Lj
LeQuack:
Open VAERS je fake stran (v resnici antivaxx stran), ki si je sposodila ime zaresne strani VAERS.

Ni vredna pol naprstnika tople vode, skratka.

P.s.: je to res tako težko poguglati? Kolikokrat si se tako že nategnil samo v tej temi? Temu se reče, da te jebe internetna pismenost. Kupi si knjigo Internet za telebane.

P.P.S.: Je tako težko spoznati, da te tvoji viri teh fake podatkov nategujejo in to znova in znova? Nehaj jih že brati, no.
Ni fake stran, podatke vleče iz prave strani samo prikaže jih bolj grafično. Niti nobene novice ni bilo da je fake, v novicah pravijo samo da so lahko kakšni podatki v originalnem sistemu napačni.

Drugače pa imamo za EU tudi podobno stran
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
Ne, ni res. Open VAERS prikazuje podatke tako, da z njimi manipulira in iz njih vleče tisto, kar koristi njihovi lažni antivax agendi.

(Bi napisal tudi, da to počnejo zato, ker nekaj ljudi na račun internetno nepismenih s tem bulšitom služi sto na uro, pa mi je preprosto vseeno. Če se tebi ne da vpisati v Gugl, zakaj bi jaz pisal?)

Dajte si izmisliti kaj boljšega.