Začetniki motoristi

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Če bi kdo (predvsem od začetnikov) želel kaj literature (ena pdf. stvar je na razpolago) na to temo, naj me kontaktira pod privat.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kaj pa je v teh knjigah?
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sem jo pogledal, ok je.
Je pa opazna temna plat kapitalizma
smile-1.gif

Piše o onesnaževanju s hrupom, a v bukvi celostranska reklama za akrapota.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
To knjigo sem zasledil včeraj na netu. Mater, zadeva je PRVA LIGA
zmaga.gif
, ampak roko na srce, da pa je cena malo previsoka.
45€ za en vodič ! Saj se strinjam, da je v ta vodič vložen trud nekaj ljudi ... ampak vseeno se mi zdi malce previsoka cena.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Drugi del imam, ne prvi.
Tretji pa se mi je zdel tudi predrag glede na to, da je po netu in forumih še več informacij.

http://www.motosi.org/knjige.php

Slučajno sem našel en ""izvod" še v internetni obliki, če kdo rabi.
 
Nazadnje uredil moderator:

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Sem si imel priliko pogledat par od teh knjig s tvojega linka....
smile-1.gif



Pa je treba rečt da je 'Pogled z motorja' super stvarca! Je nazorno pokazano kje se peljat - zemljevid + natančen opis, hkrati pa še na koncu opis krajev in znamenitosti mimo katerih se pelješ.
Pa še ture so take, ki si jih dobesedno želiš odpeljat (zaradi dobrega opisa bi bile 100 % zanimive tudi z avtomobilom, le ne bi rabil čisto vseh vigajočih cest ubrati).

'Magisterij vožnje motocikla' prav tako...super stvar...pa ne samo za začetnike, ker jo je napisal zrel človek z veliko izkušnjami je primerna tudi za izkušenejše pa malo mlajše po srcu (beri: bolj divje).

Tretja, ki sem jo imel priliko prelistat 'Moto vodič II' pa me ni najbolj navdušil ker kot prvo (gledano z mojega vidika) je marsikatera tura predolga za en dan (jaz bom delal enodnevne), nekatere so umaknjene čisto na drug konec (škorenj Italije), pa še razlaga ni tako dobra kot pri pogledu....

Žal pa niso imeli 'Vodiča: Najbolj priljubljene motoristične poti'..tako da ta vodnik je zaenkrat še neznanka.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik vincent pravi:

Žal pa niso imeli 'Vodiča: Najbolj priljubljene motoristične poti'..tako da ta vodnik je zaenkrat še neznanka.

Hja, ta vodič mora bit bomba, ampak cena je kljub temu malo previsoka.
Drugi vodiči stanejo od 18 - 22€, tako da 45€ za ta vodič je res .....
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Dvojko je napisala ženska
smile-1.gif
in je bolj prosti spis.

Bom v kratkem še malo po drugih policah pogledal za "Najbolj priljubljene motoristične poti", ker se mi zdi, da jo bom našel.

2 kosa imajo na izposojo v naši knjižnici. Čisto smo pozabili na te ustanove a ne
smile-1.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Nismo pozabili .... sem jaz že otrokom naročil, da pogledajo za vodič "pogled z motorja", ampak je v knjižnici ni bilo.
So rekli otroci, da je knjižničarka samo debelo bulila, ko sta ji povedale naslov.
Je pa to šolska knjižnica .....

Snecer, če jih imajo, potem pa gasa do knjižnice, da te kdo ne prehiti ......
cheer.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Magisterii in pogled z motorja bi bila res vredna, da ju imaš doma na polici..priznam. Tako da, za moje bi bil to dober nakup
wink-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Vidiš..na knjižnico pa niti pomislil nisem! Pa še sposojeni material imaš lahko po cel mesec, kar je tudi že nekaj!

Če jo najdeš se priporočam za vtise oz. ali je vredna nakupa.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sem dobil to knjigo in malo gledam, dolga je 271 strani, od tegaje najmanj polovica slik, nekaj je tudi sponzorjev
smile-1.gif