Za kateri telefon se odločiti

bigpuher

Pripravnik
25. feb 2018
83
2
8
V službi lahko izbiram med temi modeli: iPhone 13, samsung galaxy s22 in xiaomi 12. Katerega priporočate.

 

mihagr

Pripravnik
25. avg 2007
393
23
18
Ljubljana
Če znaš res dobro angleško, potem absolutno iphone,
zato ker je uporabniška izkušnja veliko boljša kot pri androidu.
Če pa temu ni tako, potem pa android, zato, ker je vse v slovenščini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: matofill

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Od teh bi vzel S22, xiaomi 12 je pol izdelek z res slabo baterijo in procesorjem, ki se precej segreva, iphonu zna cena zdajle pasti, ker je ven prišla 14ka, čeprav baje skorajda ni razlik med 13 in 14.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
Če znaš res dobro angleško, potem absolutno iphone,
zato ker je uporabniška izkušnja veliko boljša kot pri androidu.
Če pa temu ni tako, potem pa android, zato, ker je vse v slovenščini.

Moj fotr ne zna anglesko nic pa se je takoj navadil iphona in ga uporablja ze od 4ke dalje.

Jezik ima nastavljen anglescino.
 
  • Všeč mi je
Reactions: GStar

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Ga imaš?
Jaz govorim iz prve roke(punca) in od izkušenj drugih uporabnikov. Mogoče bodo z updati zadevo uredili. Nimam nič proti Xiaomiju, da nebo pomote.
Pa daj raje nehaj. Dokler boš take ven metal
ker je ven prišla 14ka, čeprav baje skorajda ni razlik med 13 in 14.
nam je vsem jasno, da nimaš pojma kaj govoriš.

OP
Čisto odvisno od kompatibilnosti do drugih naprav v službi in doma. Če ste v službi oziroma doma bolj na apple napravah potem iPhone v nasprotnem primeru je res najboljša izbira Samsung.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: urby20 in GStar

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.700
138
63
Jaz bi po letu dni z Iphone sel na Android. Verjetno Samsung, ki sem ga imel ze prej.
Razlog je nelogicen in nekonsistenten vmesnik, nedelovanje recimo hotspota, tezave s prenosom datotek, nezmoznost streamanja videa/slike na TV pa verjetno se kaj, kjer sem moral pac narediti kompromis napram Samsungu, ki vse to zna brez tezav.

lp
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Jaz bi po letu dni z Iphone sel na Android. Verjetno Samsung, ki sem ga imel ze prej.
Razlog je nelogicen in nekonsistenten vmesnik, nedelovanje recimo hotspota, tezave s prenosom datotek, nezmoznost streamanja videa/slike na TV pa verjetno se kaj, kjer sem moral pac narediti kompromis napram Samsungu, ki vse to zna brez tezav.

lp
Očitno nimaš pojma o iPhonu... res ga raje zamenjaj :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: GStar

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Če ti ga firma kupi, pač vzameš iphone... nimaš nič za falit, statusni simbol in še malo možgane zbudiš, ko se nove stvari učiš.
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Če ti ga firma kupi, pač vzameš iphone... nimaš nič za falit, statusni simbol in še malo možgane zbudiš, ko se nove stvari učiš.
Zares me zanima, ali je v vaših očeh iPhone res še statusni simbol? Saj so cene Androidov s podobnimi karakteristikami podobne Applovim ali se motim?