Yamaha - kje kupiti majico ali kaj podobnega

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Potrebujem za darilo, tako v vrednosti do max par deset EUR in obvezno od Yamahe. Lahko tudi kakšen drug izdelek, ampak majica se mi zdi najbolj univerzalna stvar v tem cenovnem rangu.

Kam naj se obrnem? Najraje na področju Gorenjske/Ljubljane...
smile-1.gif


P.s. Bolho sem že malo predelal, ampak take stvari najraje kupujem tako, da jih lahko primem v roko.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Skoči do uradnega prodajalca Yamah...garant bojo imeli (engea imaš na Dolenjki...KCM?...al' nekaj v tem smislu).
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Kot so ti že rekli, je dober naslov KMC na Dolenjski cesti v Ljubljani, tam jih zagotovo imajo, sem jih že videl. Drugače pa bi jih na gorenjskem lahko imel Štern, preveri.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Kot so ti omenili, najbolje pri pooblaščenem prodajalcu.

Jaz sem v soboto dobil majico. Bil sem pa presenečen, da so mi zakasirali še poštnino.
Pooblaščen salon Yamaha ni imel majice na zalogi, pa so jo poslali iz Delta Team Krško in ti so poštnino zakasirali pooblaščenemu prodajalcu, kjer sem jaz želel kupit majico, ta pa je potem meni zraven že itak zasoljene cene , zakasiral še poštnino. Tega še nikjer nisem doživel ... vsaj ne da bi vedel. Razumem, če mi jo pošljejo domov po povzetju, ajde, ampak pošiljanje med trgovinami, da stranka plača poštnino??

Zanimivo, drugače majica je pa prva liga.
zmaga.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik softi pravi:
rečeš hvala ne, pa drugi dan pošlješ žensko po nakupih

Hehehe .... ne gre to tako.. Zakaj?

Ker moraš za vsako naročeno zadevo plačat akontacijo. Jaz sem plačal akontacijo več kot je poštnina, tako da če bi rekel "ne hvala", bi popušil na celi fronti.
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Če maš koga, ki je na hr na morju pa pride v doslednem cajtu domov, bo to najbolj pametna ideja. Tam na štantih je tega polno.