xškatulj trisiksti z ixtreme lt nadgradnjo

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Moj "tunner" mi je rekel da s tem "čipom" lahko poganjam špile z usb ključa (do 16gb)

Zdaj pa me zanima, a je to mišljeno, da si na ključ shranim špil z cdja (kot da bi ga hranil na xboxov disk) al je to mišljeno
da si s partisa kupim igro, jo pretočim na ključ pa jo nato poženem?

tnx
 

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
Ne, to je misljeno da vstavis kopijo spila (DVD+R DL) v konzolo in instaliras igro na kljuc.. ixtreme lt ne poganja .iso datotek.
 

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
To ze xbox po defaultu omogoca ( z novejsem uradnem updejtu). Iso datotek lt ne zna brati ker gre samo za dvd hack.


omogoča nalaganje iger direktno iz trdega diska, USB diska ali USB ključka, < preko menuja https://www.youtube.com/watch?v=fN2og3MIUe0
 
Nazadnje urejeno:

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
Čaki, pol pomeni, da igro vržem na usb kluček, vtaknem v xbox in zadeva naj bi delala? Bom ga tud sam nadgradu na LT, samo mam čist osnovnega arcadea brez hdd.
PS: ta goblin pa ma cene... ko sem klical na konzolec, mi je tip reku da mi ga odklene za 20 evrov, tu pa zahtevajo 45 za isto stvar.
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Zorroslav pravi:

PS: ta goblin pa ma cene... ko sem klical na konzolec, mi je tip reku da mi ga odklene za 20 evrov, tu pa zahtevajo 45 za isto stvar.

Jaz sem pri njih kupil že kup stvari, pa mi ga je model navil za 25e. Nato sem tja pripeljal še frenda in je brez problema še njemu
naredil ampak za 35e (al 30, nevem), in to tako, da sma šla na kavo, skadila dva čika in je model klical da lahko vletima po škatuljo.

Zdaj pa nabijama ko norca pa se sploh več ne družima
cool-1.gif
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Zorroslav pravi:

PS: ta goblin pa ma cene... ko sem klical na konzolec, mi je tip reku da mi ga odklene za 20 evrov, tu pa zahtevajo 45 za isto stvar.

Jaz sem pri njih kupil že kup stvari, pa mi ga je model navil za 25e. Nato sem tja pripeljal še frenda in je brez problema še njemu
naredil ampak za 35e (al 30, nevem), in to tako, da sma šla na kavo, skadila dva čika in je model klical da lahko vletima po škatuljo.

Zdaj pa nabijama ko norca pa se sploh več ne družima
cool-1.gif

Odklep = 20e.

PM .
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Zorroslav pravi:

PS: ta goblin pa ma cene... ko sem klical na konzolec, mi je tip reku da mi ga odklene za 20 evrov, tu pa zahtevajo 45 za isto stvar.

Jaz sem pri njih kupil že kup stvari, pa mi ga je model navil za 25e. Nato sem tja pripeljal še frenda in je brez problema še njemu
naredil ampak za 35e (al 30, nevem), in to tako, da sma šla na kavo, skadila dva čika in je model klical da lahko vletima po škatuljo.

Zdaj pa nabijama ko norca pa se sploh več ne družima
cool-1.gif

Odklep = 15e.

PM .