XP upgrade

jgfd

Pripravnik
7. sep 2007
348
0
16
Dobil sem najnovejs verzijo WinXP in sen hotel upgradati
lepo me je opozorolilo da manjka en file in da lahko preklicen instalacijo ampak sem jaz dal da naj nadaljuje (opcija za napredno uporabnike) in zdaj ko se je racunalnik restartal, da bi zacel z instalacijo mi vedno javi "mising file axs0mdrp.sys " in vedno znova restarta in ne moren preklicati in ne morem uspesno dokoncati instalacije

kaj je to za datoteke?
ali jo lahko poberen s katerega drugega rac.?
ali jo lahko kar san naredim, kako?
kako lahko prekinem instal?

vglavnem kako resiti zadevo?

to da lahko formatiram ze vem, iscem druge moznosti
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Si prepričan da si napisal pravo ime datoteke? Ker se mi čudno zdi, da google nič ne najde (tudi na rač. nimam te datoteke).

Daj še enkrat Win XP cd not in daj restore, ne vem kaj ti naj drugega svetujem.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Restore nardiš tak da zaženeš računalnik iz cd-ja in začneš inštalacijo kot normalno, vmes pa ti bo napisalo da je našel že nameščene XP-je in če jih želiš obnovit (pazi - ''Press F2 for Recovery console'' ni to).

Če imaš kake custom xp-je pa jih raje ne uporabljaj, priporočam ti Windows.XP.Professional.Corporate.SP2.Integrated.August.2007-ETH0
 

jgfd

Pripravnik
7. sep 2007
348
0
16
je lahko tudi julij 2007
kaj mi ostane vse tako kot je (programi, nastavitve..............)?
 

jgfd

Pripravnik
7. sep 2007
348
0
16
sem resil ampak je bilo malo zakomplicirano

najprej san da star WinXP cd in pri instalaciji dal repair. Novega Julij 2007 ni hotel zagnati iz cd-ja.

Potem ob ponovnem zagonu mi je instaliral oz upgradeal tiste stare in s tem sem tudi dobil nazaj tisti manjkajoci file.

Potem sem da se enkrat dal upgrade na nove Julij 2007



hvala
 
Nazadnje urejeno:

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Upam, da ti bo vse v redu delalo, glede na to da si zdaj 3x inštaliral xp-je.



Zdaj samo še od julija naprej posodobiš preko interneta pa je.



Pa kot pravi Stein - preveri celi računalnik, če imaš kake viruse, ker tega fajla jaz nimam v winsih (možno sicer da je od kakega driverja).
 
Nazadnje urejeno: