Xbox AP2.5 zaščita

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Pa smo dočakali novo zaščito.

Assassins Creed, NFS Hot Pursiut in nekateri drugi novi špili že majo to zaščito in zaj je cela jeba. Prvo je to, da bo potrebno plačat ene 40€ za ponovni odklep konzole, drugo pa to, da se nekak ne morejo zjasnit kaj je zdaj, ko so/smo nekateri te špile že zagnali in nam je javilo Disc Unreadable.

Nekateri pravijo, da se s tem flaggajo in da igra celo sama že vsebuje BAN, ki se sproži ob zagonu igre na novem odklepu konzole (tudi če so offline).

Nevem pa kolko so to kaj resne in preverjene informacije.

Upam samo, da igra res ne vsebuje kakega BAN-a.
 

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
Če piratiziras moras biti pripravljen da bos dobil banano.. Nekateri imajo celo dve konzoli =)

Mene online gaming ne zanima zato mi je tudi vseeno ce fasem kdaj banano.

LT+ izzide enkrat do bozica =))
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Problem banane je to, da potem ne moreš save-at iger. Online igranje mene tud ne zanima
smile-1.gif
 

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
Seveda da lahko to zadevo so skinali katera ti je po banu onemogocila shranjevanje spila
 

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
ne-ne-1.gif


MS je nazaj omogočil kopiranje iger na HDD tudi tistim k so fasali banano. In ne koruptajo več diska

"Popravil" par konzol brez nepotrebnega čaranja po konzoli
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
Pa smo dočakali novo zaščito.

Assassins Creed, NFS Hot Pursiut in nekateri drugi novi špili že majo to zaščito in zaj je cela jeba. Prvo je to, da bo potrebno plačat ene 40€ za ponovni odklep konzole, drugo pa to, da se nekak ne morejo zjasnit kaj je zdaj, ko so/smo nekateri te špile že zagnali in nam je javilo Disc Unreadable.

Nekateri pravijo, da se s tem flaggajo in da igra celo sama že vsebuje BAN, ki se sproži ob zagonu igre na novem odklepu konzole (tudi če so offline).

Nevem pa kolko so to kaj resne in preverjene informacije.

Upam samo, da igra res ne vsebuje kakega BAN-a.

A mogoče veš za COD Black Ops, če ma tudi to zaščito?
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Še vedno raje teh 20-40 eur. enkrat ali dvakrat na leto za novi FW, kot pa min. 40 eur. za en novi špil.
smile-1.gif
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Jaz sem posnel NFS HP in ga dal v konzolo (iexteme LT), ter updejtal dashboard v pričakovanju, da bo igra delovala. Nato mi vrže ven disc is unreadable. Ali sem kaj zajebal s tem, ko sem posodobil dashboard?
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Ne, le igre z AP 2.5 ti ne bodo delovale dokler ne izide iXtreme LT 2.0.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Zaenkrat (še) ne - govorim o igrah, ki s jih lastim:
- Kinect Sports
- Kinect JoyRide
- Kinect Adventures
-The Biggest Loser Ultimate Workout

LP
Gargy
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Kaj pomeni 15/25? Je kompleten (z kinect odklepom in update-om)?

lp
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Kako vem kdaj je bila narejena? Dela z kinect-om bp?