Wrc Zagreb

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Kolikor vem, so šli tudi Slovenci pomagat zadevo izpeljati.
Sem jim kar malo fous.
Tule bi se jaz gratis kako malenkost pomagal.....Corona gor ali dol...
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.633
142
63
PS: Sad čekamo snimku iz bmwa,sigurno je rekao suvozaču,"snimaj me dok ga brijem"
1f602.png
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.633
490
83
41
povsod malo
Kje na twiterju?

Sicer pa
Dve hitrostni preizkušnji sta "slovenski": ob trasi več kot sto sodnikov iz Slovenije.
Med najpomembnejšimi pomočniki Francozinje na trasi relija sta ta konec tedna tudi Slovenca Metod Kurent in Matjaž Korošak. Oba nekdanja državna prvaka v reliju med sovozniki, ki tokrat vozita škodo kodiaq s številko 00. Sta torej predtekmovalca in še zadnja med tistimi, ki imata neposredno nalogo preveriti stanje na cesti. Sta zadnje vozilo organizatorja, opremljeno z radijskimi sprejemniki in povezano z Moutonovo.


 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113

Prek policaja. Btk. Zmaga je zmaga. Očitno so pametovali.
Namerno prehitevanje po desni + prehitevajoči zavija na desno.Le kaj gre lahko narobe ?
Bmw fahrer trenira za UK ?

Pot od dirkalne trase je bila znana, bi lahko:
a) vozila peljali do trase na prikolici
b) za par minut zaprli cesto, da se wrc vozniki odpeljejo oz. bi se dotični peljali v koloni s (policijskim) spremstvom spredaj/zadaj.
c) vse Bmw fahrerje ustavili za 5 minut
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.138
113

Prek policaja. Btk. Zmaga je zmaga. Očitno so pametovali.
another video from behind added https://youtu.be/Hqbcm-DYpuI Rally organizer: "It turned out a bit awkward that Ogier was running away from the cops and it’s clear to me that this could be interpreted from the video that was posted. No, a Toyota representative, who came immediately, is in coordination with the control of the entire rally organization and police together, made a deal to let Ogier go. I guess this cop didn't hear that so it turned out like Ogier was running away from him. There was no need for him to be detained, although the police have the right to exclude the vehicle from traffic, and at the same time from the rally if it is determined that it is unsafe to drive. His door was cracked, but he could continue the traffic so they let him go. The police took his data and the data of the driver of the other car, and they will have another conversation with Ogier later in the afternoon. If they find that he is really guilty, the other driver will pay damages as is done in every other car accident. All cars must have and have car insurance like you and me, fulfilling the European report and the procedures is the most normal" Ogier has invited the other car driver for a diner tonight, I hope they would sort things out :)
 

NoFear85

Fizikalc
13. jan 2017
190
58
28
Namerno prehitevanje po desni + prehitevajoči zavija na desno.Le kaj gre lahko narobe ?
Bmw fahrer trenira za UK ?

Pot od dirkalne trase je bila znana, bi lahko:
a) vozila peljali do trase na prikolici
b) za par minut zaprli cesto, da se wrc vozniki odpeljejo oz. bi se dotični peljali v koloni s (policijskim) spremstvom spredaj/zadaj.
c) vse Bmw fahrerje ustavili za 5 minut
Ocitno ne poznas pravil in kako rally poteka. In tu ni bilo nobenega prehitevanja in prehiyevajocega. Zgodilo se je na mestni vpadnici, kjer je vec smernih voznih pasov. Torej ni to avtoceata, kjer je prepovedano prehitevanje po desni. Toyota je “poravnala” stroske kot povzrocitelj.

ja, na Hrvaskem je bilo vec kot 100 slovenskih sportnih funkcionarjev.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.633
142
63
Bom tiho, ker ne poznam prakse iz tujine, na blakanu pač ne spuščaš tkole v promet, med lokalne mangude :valjamse: Vsaj neko spremstvo al pa skupaj v koloni na pozicije.

Btw sej francuz k francuz, po svoje :valjamse: upam da odpre: Izvini žurim