VW navigacija

_jfk_

Pripravnik
23. jul 2007
156
20
18
Točno tako.....
Drži, pri standard verziji mora biti kartica ves čas v reži in mora biti "original". Če pa imaš Navi system Plus, potem pa se podatki instalirajo iz kartice v sistem. V tem primeru rabiš navadno 32gb sd kartico katero po instalaciji odstraniš in navigacija deluje brez SD.
Fantje, hvala za pomoč. Zdajle imam samo tole fotko na voljo. Bi lahko iz tega zvedel, ali je navadna verzija ali Navi system Plus?
Kot sem že omenil, Android avto povezava dela in sem poskusil že Sygic ter Google Maps, pa delata, priklop telefona pa je seveda obvezno preko USB.

Eno 32GB SD kartico imam, bom popoldne poskusil, pa da vidimo....


Navigacija1.jpg
 

_jfk_

Pripravnik
23. jul 2007
156
20
18
Fantje, hvala za pomoč. Zdajle imam samo tole fotko na voljo. Bi lahko iz tega zvedel, ali je navadna verzija ali Navi system Plus?
Kot sem že omenil, Android avto povezava dela in sem poskusil že Sygic ter Google Maps, pa delata, priklop telefona pa je seveda obvezno preko USB.

Eno 32GB SD kartico imam, bom popoldne poskusil, pa da vidimo....


Poglej priponko 45168

Update...

Sem poskusil po navodilih iz Seat spletne strani in se zgodi.... NIČ.
A je to ok, da je na SD kartici samo mapa "maps"? Delal sem s programom 7zip.
Če je to normalno, potem zgleda, da bi res moral kupiti original SEAT SD kartico.

Bom še malo povprašal naokoli...
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ja na kartici mora biti mapa MAPS ampak pri Seatu je zadeva okoli avtorizacije kartice malo drugačna kot je pri franšizah VW in Škoda, čeprav gre za enako podatkovno bazo. Ti bom na zasebno poslal eno datoteko katero boš skopiral na kartico in boš potem preizkusil.

edit: aja, eh ne se trudit, sem pozabil da nimaš original kartice. Na navadni 32GB ti ne bo delalo. Sem mislil, da imaš že obstoječo ki je prišla z avtom, misleč, da je samo prazna.
 
Nazadnje urejeno:

_jfk_

Pripravnik
23. jul 2007
156
20
18
Ja na kartici mora biti mapa MAPS ampak pri Seatu je zadeva okoli avtorizacije kartice malo drugačna kot je pri franšizah VW in Škoda, čeprav gre za enako podatkovno bazo. Ti bom na zasebno poslal eno datoteko katero boš skopiral na kartico in boš potem preizkusil.

edit: aja, eh ne se trudit, sem pozabil da nimaš original kartice. Na navadni 32GB ti ne bo delalo. Sem mislil, da imaš že obstoječo ki je prišla z avtom, misleč, da je samo prazna.
Hvala za trud. Če ne bo šlo, pač ne bo.

Zanimivo je samo to, da je prvi dan, ko sem avto šel iskat in sva šla skozi funkcije, mapo normalno prikazalo in SD kartica ni bila vstavljena.
Kaj sem potem sčaral, da je izginila, pa ne vem...
 

bostjangtline

Pripravnik
12. dec 2012
205
20
18
A to si probal v Nemčiji predvidevam, zdej če je tako, potem je morala biti kartica notri, oziroma bi moral imeti naloženo gor samo določeno državo, ali regijo, tam kjer si pač avto prevzel, da si videl zemljevid. A če daš v iskanje kakšen naslov iz Nemčije, tudi ne naredi nič, oziroma sploh deluje ta funkcija iskanja.....
 

_jfk_

Pripravnik
23. jul 2007
156
20
18
A to si probal v Nemčiji predvidevam, zdej če je tako, potem je morala biti kartica notri, oziroma bi moral imeti naloženo gor samo določeno državo, ali regijo, tam kjer si pač avto prevzel, da si videl zemljevid. A če daš v iskanje kakšen naslov iz Nemčije, tudi ne naredi nič, oziroma sploh deluje ta funkcija iskanja.....
Poskusil sem pri nas, v SLO, avto je bil že nekaj dni pri nas. Navigacija sedaj sploh ne dela, ni možnosti iskanja, samo napis da baza ni na voljo.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113
Zanč, oz. kar nekaj časa je že, se je eden tu na ALTER-ju smejal o Garminih, ki so nalimani na šipi!
 

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
819
269
63
A ve kdo, ce se da na 7F0035153 (ce prav razumem je to MIB global entry enota) skodira oz. vklopit bluetooth funkcijo? Tipka za telefon je, ampak ne nardi nic.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Kot da jim je tak problem dat večjo kartico :obesise:. Ja nič, bom potegnil en drug bundle potem, kot rečeno Bundle 1 je 15.2gb odzipan. Razen če je kakšna opcija, da lahko ročno ven pomečem kakšne države, da pridobim tistih par 100mb.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.184
5.728
113
Verzija 1730 je že več kot en mesec na voljo za dl in je bilo glede velikosti že precej napisanega.

Na žalost celotna Evropa ne gre več na 16gb kartico brez zgornjih hackov. Opozorilo, da novejše verzije verjetno ne bojo več šle na 16gb kartice je bilo pri škodi že nekaj časa.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Kaj sploh lahko daš karto na drugo SD kartico kot tisto originalno ki je bila v avtu pri nakupu?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Lahko se zmeniš z kitajci ja. Iz Alibabe naročiš 32gb kartico, jim poveš kakšen CID mora imet in ti jo zrihtajo. Problem je samo, da 1 komad ti noben ne bo pošiljal. Po navadi je min. odjem vsaj 10 kom. Druga opcija pa je, da si iz Ebaya od kakega litvanca naročiš kartico kateri lahko sam spremeniš CID (CID changeable SD) in jo imaš potem za vse future updejte.
 
  • Všeč mi je
Reactions: nuvi3790