vrtna kosilnica ne vzge

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.202
2.440
113
v lokalni ostariji
zivjo

evo eno vprasanje za vas znalce...

vrtna kosilnica (ena americka zadeva rally neki) noce in noce vzgat... iskra na svecki je... svecka je mokra (se pravi da jo zaliva...), plovcek na frgazarju se premika... diza mislim da je vredi.. je pa res da bencin tece pod frgazar od kje ne vem... pa tudi filter za zrak je bil mocno moker...

torej?

fora je pa v temu da je tole kosilnico imel na preventivnem "popravilu" serviser ki se samo s tem ukvarja, vendar je po popravilu zadeva zacela pit ko pr norcih, zdej pa nit vzge ne vec...

ma kdo kako idejo?
 

Isaac

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
42
Jah najprej preveri res od kod teče bencin in to popravi. Mogoč je krivo ravno to, da spuša in vleče notri zrak. Ko to zatesniš bi verjetno mogla kosilnica štartati.

Lp
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
hmm

bom preveril.. kaj pa ce to ni to? se kaksna druga varianta?

Pomoje bo to kot ti je moj predhodnik povedal. Nekje ti 'fouš zrak' notri vleče..
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Kaj pa izpuh? A je prost?
Mi smo imeli enkrat probleme z motorko, smo jo trikrat razstavili in sestavili, preizkusili vse mogoče, ker ni vžgala, na koncu pa smo ugotovili (oz. nam je nek stari maček povedal
grin1.gif
), da ima zamašen izpuh.

Njegove besede: Vete, če hoče neki crknt, pol more izdhnt, tale revca pa tega ne more
wink-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.202
2.440
113
v lokalni ostariji
sadovnjak ni ovira... mi sam pridemo pa pokosimo nema veze... bos imel pa potem fuzbal plac:)

tu na forumu se na vrhu vrtijo izjave... in ena izmed boljsih (mislim da je izjavil napoleon) je: ce zelis da je nekaj narejeno, naredi to sam...