Voyo

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Nekaj časa nazaj sm si nabavil Voyo. Hebat ga, podlegel sem reklamam.... Vse ok, kar zanimiva zadeva, se najde kaj pametnega, čeprav še vedno ne zagovarjam tega, da za TV zapraviš cel kup €€€, najprej za naročnino, potem za kablaša-operaterja, potem pa še za razne pakete. V glavnem, med drugim gledam tudi srbski Bar, vem, bolana scena, ampak tako pač je....
Zadnji teden pa ta reality sploh ni predvajan, izgovarjajo se na hekerski napad!? Pa dobro, da se to ne da zrihtat cel teden je pa bolano.... A položnice bodo pa lahko poslal al je tud njih heker napadel?:confused:
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
A1 nam ga pa en mesec časti.
Pa sem izkoristil priliko pa sem pogledal kaj so lani za hribom snemal.
Pa gospod profesor je bil tudi gledljiv.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ja ta Voyo iz računov je gledljiv preko računalnika. Moji ni dišalo gledati preko PC. Sedaj pa doplačuje za dodatek k paketu.
Če si na T-2, je integriran v set-up box, na Smart TV ali kak Android TV dongle, si pa naložiš aplikacijo, ki jo sicer aktiviraš preko PC, potem pa normalno gledaš na TV. Naročnina preko T-2 kluba pa stane za tri mesece nekaj sto točk + 1,75€ mesečno. Po treh mesecih ponoviš vajo.
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Če si na T-2, je integriran v set-up box, na Smart TV ali kak Android TV dongle, si pa naložiš aplikacijo, ki jo sicer aktiviraš preko PC, potem pa normalno gledaš na TV. Naročnina preko T-2 kluba pa stane za tri mesece nekaj sto točk + 1,75€ mesečno. Po treh mesecih ponoviš vajo.
Moja uporablja preko STB. Mene pa ne zanima, odnosno nisem pristaš Voya, ker je gor preveč neumnosti od resničnostnih šovov.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Ma jaz od kaj je pri A1 vkjučen v paket, občasno pogledam kakšno skandinavsko nadaljevanko, pa tudi kar nekaj eu filmov imajo. Zadnjič so imel na prvi strani izbor filmov iz liffa.
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
380
123
43
Pogledal nekaj naših serij:
Vse punce mojega brata, Truplo, V dvoje, Chef, Life je tekma, Profesor....Te so super in vredne ogleda.
LP, Lena je bolj tak tak. Prva sezona še gre, druga sezona več kot tri dele ni šlo. Nezanimivo in preveč spakovanja.
Filmi so spet bolj tako...kakor za koga. Nekje srednji rang, kar dokazujejo tudi ocene.
Od dokumentarcev sem pogledal resnično zgodbo o bratih Menendez. Iz zapora govori in razlaga eden od bratov. Pa še ene dva dokumentarca, nimam zdaj na lagerju.
Včeraj končal z ogledom serije RIG 45, tudi dobra in napeto vse do konca.

Saj nekaj dobrega se najde, če ne drugega, pa UFC, Boks ali kak drug šport v živo. Tudi zamujene stvari iz vseh Pro plus kanalov lahko pogledaš.
Se da požret tistih 7 eur / mesec.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.321
113
Meni pa srbske serije. To sisajo slovensko sceno po levi in desni. Ubice mog oca mi je top zaenkrat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi