VoWiFi problem S20 + Telekom

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.553
688
113
Ima še kdo problem na Samsungu S20, da mu zadnjih par posodobitev ne dela več VoWiFi. Operater Mobitel.
aktualni FW G980FXXU9DUH2
MOT

Enaka težava na Note
 

Saintek

Zelenc'
28. avg 2021
7
0
1
To sem pravkar tudi sam opazil, koliko se spomnim se mi je ikona pojavljala pred prejšnjo posodobitvijo zdaj pa to več ne deluje. Vključeno imam v nastavitvah, na mojem telekomu pravtako, a stvar ne deluje.
Pomoje je res nekaj update zaštrikal. Imam pa Note 20 ultra.
 

Saintek

Zelenc'
28. avg 2021
7
0
1
Sem zdaj googlal in prišel na neko stran, kjer imajo 10 rešitev kak to omogočit itd itd. Meni se je to zbudilo tako, da sem dal telefon na airlplane mode vklopil wifi in vklopil klic prek wifi in stvar je začela delovat. V nastavitvah sem si nastavil tudi, da je prioriteta wifi in zdaj ko vklopim wifi se isklopi volte1 in preklopi na wifi klice. Upam da ti kaj pomaga
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.139
291
83
Od zacetka junija mi ne delujw wifi klic. Samsung posodobljen. Nastavitve prave. Klic na tehniko ,obrnite se na samsung podporo... ta pa dela sami 8 am 3 pm. Gospoda na podpori. Drugace gre za A52 roba.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.087
2.437
113
Meni dela normalno. Ravno danes opravil klic preko VoWifi, internetno omrežje T2 na OŠO, GSM naročnina Telekom, Note 10+
 

astet

Pripravnik
4. jan 2012
95
14
8
Poizkusi tako, da izključiš mobile data in vključiš vowifi. Meni tako vowifi dela saj drugače, ko sem na LTE omrežju (to je skoraj povsod) vowifi ne deluje. Vsaj meni ne.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.139
291
83
data out, aero mode on, wifi on, wifi call no go. Prej na ta nacin laufalo. Drugo nic brkljal.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.139
291
83
zgodba dalje. Samsung podpora. Po nadgradnji na A12 naredite hard reset, NAJ BI wifi call deloval.
Te prime da gres nazaj na trotl Nokio.
Telekom podpora,mi nimamo nic s tem, pri nas vse stima,enako nastavitve v vasem mobilcu, obrnite se na Samsung podporo.
Vprasanje, pustim mobilc na telekomu da ga poservirajo ( kupljen pri njih) ,da bo deloval v polni funkciji kot ga reklamirajo?
 
Nazadnje urejeno:

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.087
2.437
113
data out, aero mode on, wifi on, wifi call no go. Prej na ta nacin laufalo. Drugo nic brkljal.
Imaš v nastavavitvah klicanja možnost preferiranja načina klicanja? Na Note 10+ je opcija Wifi preffered/Mobile network preffered. Sicer ravno tako drži LTE povezavo in VoLTE skorajda do zadnjega.