Vojna v Ukrajini 2

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Odvisno kako opremo uporabljas, mozno je tudi da ga lociras, se priklopis nanj in spremljas kaj opazuje. Vmes se locira kje je upravljalec. Ampak ne s tako “pusko” - to je samo jammer. Za ostalo rabis drugacno opremo in pa ustrezne antene ce zelis pokrivat veliko obmocje. Za pokrit sirse obmocje ljubljane je zadeva velika kot en mal vecji kovcek
Preveč komplicirano.

Tolk.ga.zmedeš da se vrne.domov k upravljalcu.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.306
6.528
113
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.306
6.528
113
A Russian-installed official in Ukraine poured scorn on Moscow's generals and suggested the defence minister should shoot himself because of failures in the war.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.475
2.032
113

An airstrike on the territory of Ukraine on the morning of October 6, Russia launched from the territory of Belarus​


Čas je, da se HIMARS obrne proti belorusiji. Da bo začel lastni narod protestirat :cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Na začetku invazije ko je še imel karte v rokah je bil še pameten kako Ukrajinci in ukrajinski jezik sploh ne obstaja.....da je to samo ruski dialekt...

Zdaj ko fafa frulo maš eno dve strani nazaj že kako fantazira kako so se vedno dobro razumeli z Ukrajinci in kako so bli vedno složna braća.... LoL! Zgleda so mu ukropi himarsal neko dobavno žilo za mumile v zaledju pa ga je "odtegnl" ko ni več tolk poln samga sebe!

Kar se tiče slovenščine / slovaščine....ko sem bil še po tujini sem v eni firmi padel v en pogovor z eno slovakinjo ko sva bla skupaj v eni hali/čakalnici....

In je hotla da se znjo pogovarjam po slovensko, da bi vidla če me kaj razume....nope! Sem probal srbo-hrvaško....je zastopila posamezne besede...ampak še vedno ni blo to to...

Sva se potem raje še naprej menila v angleščini....!
A ti je povedala, da te je tri hodine foukala? :cool:
Tri ure čakala, da ne boš imel grdih misli.
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N
Ne vem ka jje boljše, ali da jih spokajo domov in so samo s tem stroški ali da bi potem ta trpla tam gnila naokoli in bi potem meli še stroške s pokopavanjem? A rusija ne bo poskrbela, da bi bili njeni vojaki častno prepeljani domov?
tole bi bilo preveč boleče za vladota, ljudje bi videli neuspeh operacije, stari bi moral izpljuniti obljubljene cekine, ki ijh je obljubil za vsakega poškodovanega oz mrtvega vojaka....dvomim, da bi si lahk privošču še ta strošek
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
V glavnem v tej vojni ne moreš biti nevtralen. Ali si za eno ali drugo stran. Ko pa se konča upam da bo Zahod kaj naredil na korupciji v Ukrajini. Pa še nekaj. Po vojni tam ruski jezik ne sme več obstajati le ukrajinski se pravi ogromno domovinske vzgoje in delo na tem da si ponosen Ukrajinec ne Rus v Ukrajini

Glede jezika. Če bo v določenih delih še eksistirala Rusko govoreča manjšina, je prav, da imajo pravico do svojega jezika. Čez nekaj generacij bo to dobro za obe strani. Ko se bodo razmere uredile, je lahko manjšina temelj meddržavnega sodelovanja. Razen, če bo Putin kompletno manjšino izselil, kot je to uspelo Hitlerju s Kočevskimi Nemci. Enako kot se je Nemčija normalizirala po WWII, se bo enkrat tudi Rusija.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.306
6.528
113
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.453
113
Premiki in dogodki v soseščini...


 
2. okt 2007
3.592
2.033
113

in ti to podpiraš, da NATO, ki je po dokrini obramna organizacija, preventivno napade Rusijo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007