Vojna v Ukrajini 2

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Točno, imaš prav. Rusi se grejo izčrpavanje neobstoječih zalog orožja, tudi s tem, da žrtvujejo poveljniški vrh. :valjamse:

Glede na to, da v so Leopard2 tankih posadke redne nemske vojske, ukrajincev ocitno zmanjkuje:



Glede ameriske asistence pri napadu na Sevastopol:



Upam, da vam je jasno, da se tole preliva v defacto vojno med NATO-m in Rusijo.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.823
1.523
113
Notranjska
Glede na to, da v so Leopard2 tankih posadke redne nemske vojske, ukrajincev ocitno zmanjkuje:



Glede ameriske asistence pri napadu na Sevastopol:



Upam, da vam je jasno, da se tole preliva v defacto vojno med NATO-m in Rusijo.
Najlepše je limat, posnetke s citati, če so res zajeli nemške tankiste bi pričakoval video posnetek in intervju. Te zadeve so vedno slabše zmontirane, tvoj nivo trolanja pa pada iz objave v objavo, čakam še vir xxx.ddd.zzz.vv
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.191
1.678
113
40
Tole ima veze z Ukrajino v katerem delu?

A potem lahko nalepim link na seznam množičnih morilcev in izjavim, da mi to daje pravico, da dans nekoga fentam?

A te skrbi vojna Vlado proti NATU? Bo zlo hitro konec, glede na to, da imaš informacije, da so zahodna skladišča prazna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Glede na to, da v so Leopard2 tankih posadke redne nemske vojske, ukrajincev ocitno zmanjkuje:



Glede ameriske asistence pri napadu na Sevastopol:



Upam, da vam je jasno, da se tole preliva v defacto vojno med NATO-m in Rusijo.
A linkov s strani Ruzzzian Times je zmanjkalo? Niso več sposobni producirat neumnosti? Sedaj si preklopil na Hindustan Times? :valjamse:

Drugače pa daj mi prosim povej, od kje vse to orožje Ukrajincem, če si že pred več kot pol leta ti doktor startegije trdil, da so zaloge orožja pošle? Boš odgovoril na to, ali ti spet nalimam sliko noja z glavo v pesku?
Boš to objasnil ali si sedaj našel novo NEUMNOST in trdiš, da Ukrajincev primanjkuje, zato so Nemci v tankih. Ker tudi, če bi bili Nemci v tankih, bi verjetno bili zato, ker enostavno niso Ukrajincev uspeli izobraziti, ne pa zato, ker jih ni. Poleg tega, me res zanima, kdo hudiča sesuva ruske položaje, če baje Ukrajincev ni več. A so tudi pripadniki redne ameriške vojske tam? Čakam na link iz Siberian Times, da se izobrazim.:cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco in H19ED
Glede na to, da v so Leopard2 tankih posadke redne nemske vojske, ukrajincev ocitno zmanjkuje:



Glede ameriske asistence pri napadu na Sevastopol:



Upam, da vam je jasno, da se tole preliva v defacto vojno med NATO-m in Rusijo.

morda, morda niso še dovolj izkušeni, trenirani, usposobljeni? konec koncev usposabljanje tudi traja nekaj časa, pa so morda za ta čas nemci vskočili, ali pa kot bi rekel prvi vladotov general imajo vaje na bojišču?
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.760
6.206
113
Glede na to, da v so Leopard2 tankih posadke redne nemske vojske, ukrajincev ocitno zmanjkuje:



Glede ameriske asistence pri napadu na Sevastopol:



Upam, da vam je jasno, da se tole preliva v defacto vojno med NATO-m in Rusijo.

Ne klikam pogosto na tvoje linke, ampak na tega sem enostavno moral. To zdaj postaja že malo absurdno:


The Russians hit the tank with an anti-tank guided missile. The tank blew up. The tank crew evacuated and were captured. The crew identified themselves as ACTIVE DUTY GERMAN ARMY TROOPS.

Še boljša je ta:

Thus, the actual Army of Germany has now been caught waging actual war against Russia inside official Russian territory, Zaporozhye. The image above is the actual tank involved in the actual incident this morning, 23 September 2023.

Ampak ta slika je nekam znana:



Potem bereš drugo novico o tem:


The commander reported that the tank driver suffered severe injuries while others were killed.


The tank's driver died from wounds minutes after he was found despite efforts to save him.


Z zadnjimi močmi je povedal kdo je, pa da mu je žal da je prišel sem in nato umrl :valjamse:


A lahko še večje budalaščine objavljaš?

PS: pa posnetki na videotu so stari, ne bom šel iskat, ampak to je iz kakšnega meseca nazaj.


-----

Boš sedaj napisal, da si se uštel in se posipaš s pepelom, ali boš za kakšen teden spizdil iz teme preden boš našel novi youtube video?
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.285
2.672
113
Ne klikam pogosto na tvoje linke, ampak na tega sem enostavno moral. To zdaj postaja že malo absurdno:


The Russians hit the tank with an anti-tank guided missile. The tank blew up. The tank crew evacuated and were captured. The crew identified themselves as ACTIVE DUTY GERMAN ARMY TROOPS.

Še boljša je ta:

Thus, the actual Army of Germany has now been caught waging actual war against Russia inside official Russian territory, Zaporozhye. The image above is the actual tank involved in the actual incident this morning, 23 September 2023.

Ampak ta slika je nekam znana:



Potem bereš drugo novico o tem:


The commander reported that the tank driver suffered severe injuries while others were killed.


The tank's driver died from wounds minutes after he was found despite efforts to save him.


Z zadnjimi močmi je povedal kdo je, pa da mu je žal da je prišel sem in nato umrl :valjamse:


A lahko še večje budalaščine objavljaš?

PS: pa posnetki na videotu so stari, ne bom šel iskat, ampak to je iz kakšnega meseca nazaj.


-----

Boš sedaj napisal, da si se uštel in se posipaš s pepelom, ali boš za kakšen teden spizdil iz teme preden boš našel novi youtube video?
Sploh ne vem če mu lahko gre se na slabse