Vojna v Ukrajini 2

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
A danes imamo radi šiptarje? Pa ne da nima prav, samo je malo smešno take floskule klatit v takih ustanovah.
Ta ustanova (UN) je v tem primeru samo debatni krožek in nič drugega enostavno zato, ker ima gihtlandija pravico veta in so celotni Združeni narodi izrinjeni iz področij kjer bi lahko kaj storili. Takile "izpadi" so torej edino kar ostaja vsem ostalim da se gihtovci vsaj malo prizemljijo.

 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
rusi bodo morda sčasoma proizvedli dva milijona granat na leto (pet let proizvodnje za eno leto porabe) Ukrajinci pa bodo proizvajali še marsikaj drugega kot nizkotehnološke granate

 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.760
6.206
113

1695395045239.png
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.760
6.206
113
Mogoče s to potjo še to pojasni (ker je po njegovih trditvah samo 50.000 mrtvih rusov):


Russia’s Ministry of Labour has requested 230,000 certificates for family members of deceased combat veterans and over 750,000 certificates for combat veterans, which is several times more than before (such documents are to certify that a person took part in combat – ed.).
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.760
6.206
113

hdx

Guru
1. jun 2011
1.547
2.261
113
President Biden has told Ukrainian President Zelenskyy, that the US will provide a small number of ATACMS (long-range missiles) to aid the war with Russia. -NBC
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
817
394
63
Vsaj dva Storm Shadow-a sta zadela poveljstvo črnomorske flote

Ubit bi naj bil poveljnik črnomorske flote, admiral Viktor Sokolov. Projektil bi naj zadel njegovo pisarno. Huje poškodovanih je tudi vsaj 30 častnikov črnomorske flote.
Hud udarec za Ruzze. Zna zadeva sedaj eskalirati. Ampak Ukrajinci končno dobijo od ZDA obljubljene ATACMSe-e in izgleda, da v kratkem od nemcev še Taurus-e.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.289
2.675
113
Ker so do zdaj se vsa wuderwaffen tako fenomenalno spremenila tok vojne. Kolikokrat smo to ze prebrali?
Kaj ima tvoje flancanje zveze s kar sem jaz napisal? Edino wunderfafe pa so ruzzofilcki, ki verjamejo v pravljice deda mraza. Superiorna protizračna ruzzov naj se uči na Kijevu kako se prepove dostop cudeznim 'supersoniccnim' Kindzalom. Aja boš rekel da jih nimajo iz kje streljati. Jebat ga, če bi imeli protizračno na nivoju, jim ne bi sklestili podmornice, mockbe, sedaj admirala, migov v notranjosti....
Zabavat nas vsekakor znaš.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Kaj ima tvoje flancanje zveze s kar sem jaz napisal? Edino wunderfafe pa so ruzzofilcki, ki verjamejo v pravljice deda mraza. Superiorna protizračna ruzzov naj se uči na Kijevu kako se prepove dostop cudeznim 'supersoniccnim' Kindzalom. Aja boš rekel da jih nimajo iz kje streljati. Jebat ga, če bi imeli protizračno na nivoju, jim ne bi sklestili podmornice, mockbe, sedaj admirala, migov v notranjosti....
Zabavat nas vsekakor znaš.

Kindzali so popapali vse Patriote. Jih se kje vidis?

Pa sej pravite, da ukrajinci zmagujejo. Zakaj potem nova in nova orozja?