Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.833
2.213
113

Konec je :rockon:

- Zahodna skladišča so prazna, EU postala lahka tarča.
- Zahod ne more proizvajati dosti orožja
- ZDA je pred bankrotom
- Zelenski je nakradel za 10 jaht denarja
- Korupcija v UA večja kot v RU.
- Na miljone hrčkov proizvaja elektriko v EU, saj je plin predrag!
-..... :evil:

Bo konec te ¨posebne operacije¨ ?:valjamse:
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.039
113
Konec je :rockon:

- Zahodna skladišča so prazna, EU postala lahka tarča.
- Zahod ne more proizvajati dosti orožja
- ZDA je pred bankrotom
- Zelenski je nakradel za 10 jaht denarja
- Korupcija v UA večja kot v RU.
- Na miljone hrčkov proizvaja elektriko v EU, saj je plin predrag!
-..... :evil:

Bo konec te ¨posebne operacije¨ ?:valjamse:
Tole zadnje ne bo držalo. Ker v EU nam elektriko pošilja Ukrajina
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.833
2.213
113
Počasi bo EU spoznala, da Orban bo vsako leto izsiljeval za €€€. Če res pride do glasovanja, se bo videlo, koliko je EU enotna.





The European Parliament is collecting signatures to deprive Hungary of its voting rights. Hungary has once again put forward a new demand to lift its €50 billion veto on Ukraine.

Finnish MEP Petri Sarvamaa argues that because of Orban, the EU decision-making machine is "simply stuck" and the only way to restore it is to deprive the Hungarian Prime Minister of the right to vote.

Hungarian authorities have made it clear that they may withdraw their veto on EU aid to Ukraine, subject to an annual review of funding.

“In practice, this would give Orban the opportunity to block EU funds for Ukraine every year or obtain concessions from Brussels for refusing a veto,” the publication reads.

 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Konec je :rockon:

- Zahodna skladišča so prazna, EU postala lahka tarča.
- Zahod ne more proizvajati dosti orožja
- ZDA je pred bankrotom
- Zelenski je nakradel za 10 jaht denarja
- Korupcija v UA večja kot v RU.
- Na miljone hrčkov proizvaja elektriko v EU, saj je plin predrag!
-..... :evil:

Bo konec te ¨posebne operacije¨ ?:valjamse:
Pozabil si:
Evropa zmrzuje
Rusko gospodarstvo zmaguje
BRICS bodo pojedli Evropo in ZDA
Evropa financira korupcijo v Ukrajini
Mi plačujemo izjemno drag plin in nafto

Pa ziher sem še kaj pozabil.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.039
113
Počasi bo EU spoznala, da Orban bo vsako leto izsiljeval za €€€. Če res pride do glasovanja, se bo videlo, koliko je EU enotna.
Tu ni Orban tisti, ki izsiljuje ampak EU.

Če je dogovorjeno, da se v EU odloča soglasno, potem mora tako bit, in iskanje nekih obvozov je v nasprotju z temeljnimi načeli EU.
In sedaj bi radi Madžarski odvzeli pravico glasovanja o denarju iz blagajne, v katero vplačuje tudi madžarska. Torej želimo spremeniti EU v diktaturo?

Sicer je pa problem z pošiljanjem denarja v Ukrajino čisto lepo in hitro rešljiv. Tiste države, ki želijo tja pošiljat denar, naj ga pošljejo. In to so kot kaže vse, razen madžarske. Bo pač UA dobila madžarsko miljardo manj, še vedno bo pa dobila veliko. Če pa kaka država meni, da UA potrebuje več, ša tudi lahko sama nakaže več.
Tudi enotnost EU lahko dosežemo tako, da enostavno ukinemo glasovanje in uvedemo diktaturo.

Včasih je bila pluralnost mnenj v demokraciji vrednota, sedaj izgleda da je to nedopustno.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.258
2.416
113
Pomurje
Pozabil si:
Evropa zmrzuje
Rusko gospodarstvo zmaguje
BRICS bodo pojedli Evropo in ZDA
Evropa financira korupcijo v Ukrajini
Mi plačujemo izjemno drag plin in nafto

Pa ziher sem še kaj pozabil.
1. Ni mraza
2. me ne briga za ruse,
3. Ne bodo, me ne briga
4. Popolnoma drži
5. Si prepričan? Borzne cene energentov, narekujejo veliko nižje cene, kot jih plačujemo
6. Nemci so v totalnem dreku, ki z veliko hitrostjo plava proti nam
7. Rusi in ukrajinci so idioti
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.929
2.509
113
Na kapi piše Črnomorski flot!

Cernomorski flot.jpg
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
839
467
63
Pozabil si:
Evropa zmrzuje
Rusko gospodarstvo zmaguje
BRICS bodo pojedli Evropo in ZDA
Evropa financira korupcijo v Ukrajini
Mi plačujemo izjemno drag plin in nafto

Pa ziher sem še kaj pozabil.
Kar se plina tiče je res "svinjsko" drag ali pa je nekvaliteten. Štirje radiatorji so prejšnji mesec greli par ur pa je včeraj prišel račun za 75 evrov. Na borzi je poceni samo kaj to nam pomaga če ga nam računajo kot suho zlato.
 
  • Všeč mi je
Reactions: hermann

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
Še 1 ki je nenadoma umrl.
Dugin bo počasi tudi kandidat za padec iz bolnišničnega okna... koliko časa še ima ob takih izjavah?

 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.833
2.213
113
Kar se plina tiče je res "svinjsko" drag ali pa je nekvaliteten. Štirje radiatorji so prejšnji mesec greli par ur pa je včeraj prišel račun za 75 evrov. Na borzi je poceni samo kaj to nam pomaga če ga nam računajo kot suho zlato.

Treba razumeti politiko letnega zakupa plina in kaj se naredi, če ostanejo zaloge starega plina po stari ceni(dragi ceni).

Če bodo cene še tako nizke na borzi, potem zna biti druga polovica 2024-2025 sezona ceneje.


Nazaj na temo :)

Spet so enga odstranili:

Next one taken down. Colonel Vadim Nailievich Ismagilov, commander of the RTV regiment in the city of Sevastopol, died.

He also served in the 51st RTP. Son of Nail Abdulovich Ismagilov.

Radar unit stormshadowed, aprox 20 KIA 10 WIA, 80 BURRIED and it turned the orcs blind



V Moskvi odpirajo nove toplice :evil:

 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.625
113
Ga bodo poslali na fronto?