Vikend paket za 2 osebi

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Zadeva je taka, da potrebujem VIKEND PAKET ZA 2 OSEBI - torej 2x polpenzion za 2 osebi (SLO toplice, SLO primorje, ali kakšna Istra,...) .

Ni toliko pomembno KJE, kot to, kakšna je cena. Presegala naj ne bi 100eur.

Da vam še razložim ZAKAJ tako: ker bo ta vikend paket NAGRADA v enem žrebanju (moj klub prireja turnir, na katerem bomo tako za "popestritev" enemu od udeležencev tega turnirja izžrebali to nagrado... žal imamo "odvečnega" denarja cca 100eur in nič več
tongue-1.gif
).

Ker vem, da mnogi od vas hodite za vikende v kake toplice, sledite tem akcijam...bi vas prosila za kakršnokoli in formacijo!
hvala
roza.gif
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Ja, te strani so mi ZADNJA možnost, če ne bom dobila kaj drugega.

Raje bi vzela pri kaki agenciji (tam je po dogovoru možen daljši čas, da se izkorisiti nagrada... nagrajenec se lahko na agenciji osebno zmeni z nekom glede vsega,...).
Če gre zame, so mi ti kuponi super. Če pa gre za nagrado, pa se mi zdi boljše preko agencije.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Današnja ponudba na bigdeal.si je tud ful ugodna
50% popust pri tridnevnem bivanju (2 noči) v TERMAH SPA & GOLF RESORT Sveti Martin – plačajte 54,42 EUR za 2 nočitvi za 2 osebi (+2 otroka) v Apartmajih Regina**** in neomejeno uživanje v bazenih in savnah v vrednosti 108,84 EUR. Čas je za razvajanje! cena: 54,42 EUR.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.364
157
63
37
O mater, to je pa skoraj zastonj! Ma kdo že izkušnje s temi kuponskimi nakupi toplic? Je vredu?

Edit: Zdaj vidim, da je to brez hrane. Pol smo pa tam-tam z ostalimi ponudbami.
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.948
10.364
113
ja pa to bi bolj pasalo po aprilu da je bolj toplo ... zgleda pa zelo lepo.