Vgradnja stalnega mini USB napajalnika v avtu

Anonim

Pripravnik
12. nov 2007
66
0
6
Prosim za informacijo, ali se pri nas dobi kakšne mini USB 5 V napajalnike z direktnim priklopom, podobno kot na povezavah:

Link 1

Link 2

Lp, A.
 

Stupo

Fizikalc
28. mar 2009
1.334
0
36
Ljubljana
Jaz imam par adapterjev za v 12V vtičnico (USB 5V izhod, uporabiš poljuben kabel).

1281359983504_hz-cnmyalibaba-web3_37301.jpg


Če te zanima, me kontaktiraj
smile-1.gif
 

Anonim

Pripravnik
12. nov 2007
66
0
6
Hvala, to že imam. Ne rabim 12V vtičnice, ampak nekaj podobnega kot je na Linku 2, ali pa tole

Še adapter za varovalke: uporaba adapterja .

Lp, A.

Prva varovalka je enaka kot osnovna (npr. 15 A, druga pa šibkejša - za novi porabnik - napajalnik, npr. 2 A).

Vse bi vgradil pod armaturo in v predalček na armaturi, tako da ne bi bilo vidno, brez nepotrebnih opletajočih žic.

Lp, A.
 

Anonim

Pripravnik
12. nov 2007
66
0
6
A to res ne zanima nikogar?

Če sem zgrešil skupino, prosim za nasvet, kam postati.

Lp, A.
 

Anonim

Pripravnik
12. nov 2007
66
0
6
Citat:
Uporabnik bagi pravi:
nekaj v tem smislu mogoc????

Link 1

Link 2

ne znam drugac polinkat :p

Hvala za namig. Tudi to je ena od možnosti, pod pogojem, da v vtikaču ni kake elektronike, ker bi ga moral odstraniti in obe žici kabla direktno vezati na napajanje.
Bom preveril pri ponudniku.

Lp, A.

Glede linkanja: v Navigation toolbaru skopiraš naslov linka, ki ga želiš dodati v tekst. Pritisneš URL (Pripravljena Markup koda), prilepiš ta link v odprto okno in klikneš OK. Potem v novo odprto okno vpišeš tekst po želji, npr. Link 1 ter OK. Upam, da si z "ne znam drugac polinkat :p" mislil to.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.402
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik Anonim pravi:
Hvala, to že imam. Ne rabim 12V vtičnice, ampak nekaj podobnega kot je na Linku 2, ali pa tole

Še adapter za varovalke: uporaba adapterja .

Lp, A.

Prva varovalka je enaka kot osnovna (npr. 15 A, druga pa šibkejša - za novi porabnik - napajalnik, npr. 2 A).

Vse bi vgradil pod armaturo in v predalček na armaturi, tako da ne bi bilo vidno, brez nepotrebnih opletajočih žic.

Lp, A.
Tak adapter sem naročil na ebayu, vendar ga še čakam. Trenutno gledam ºe za polnilci, če dobim kaj pamatnega namenskega, drugače bom predelal USB polnilec za cigaretno vtičnico. Na ebayu se sicer dobijo napajlniki, ki so namenjni vgradnji, vendar ne vem kako varne so te kitajske zadeve.