Več navigacij iz enega menija

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Pozdrav

Ima kdo kakšne izkušnje glede opcije, da bi imel opcijo izbire med različnimi navigacijskimi programi (iGO8, Primo, Amigo) iz enega glavnega skupnega menija, tako kot prikazuje slika spodaj:

w9wmqx.jpg


Ureditev sys mi nebi delal problemov, saj bi si uredil tako, da bi mi vsi programi delovali iz iste SD kartice in iskali CONTENT v enem skupnem direktoriju. Problem mi je samo ustvarit takšen meni in ostale parametre za izvedbo te naprednejše zagonske variante.

To bi mel zato, ker mi gre vedno bolj na živce menjavanje kartic (med celim kupom) na katerih so različne navigacije, ki jih testiram. Ta rešitev bi bila odlična.
grims-1.gif


V najslabšem primeru si bom uredil tako, da bom do različnih navigacij dostopal kar preko win v katerem si bom na namizju ustvaril bližnjice do vsake navigacije posebaj...
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
ja to sem pa pozabil navesti --> Kitajček tuš IGO-683B (480x272) wince 5.0. Zdej razmišljam tako, da bi recimo uredil gpsshell datoteko tako, da bi pred zagonom navigacije iz osnovnega menija, zagnala najprej programček/meni, kjer bi potem lahko potem izbiral. Torej če povzamem -->klik na navigacijo še nebi zagnal privzeto navigacijo ampak bi mi še prej ponudilo ta meni, v katerem bi šele potem izbiral želen navi. Tako nekako si tole predstavljam...Utopija??
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kako pa ima osnoven ekran narejen? Saj tam imaš en kup gumbov: navi, mp3, slike, knjige,... Multipliciraš te gumbe in jih različno poimenuješ, a to nebi šlo? Al pa recimo namesto mp3 vpišeš pot do programa, ki ga hočeš zagnat.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Hm, tudi varianta ja...Imam navigacijo, glasbo, video, bluetooth in slike. Dejansko itak nič ne rabim ja, razen navigacije. Grem pogledat če se da kej prekonfigurirat..
Hvala!

edit: nima smisla, komplet meni od navigacije in ostalih programov (kalkulator, igre, predvajalnik glasbe, slik...) je skonfiguriran preko .exe programa, ki se zažene ob vsakem zagonu in ta je Gpsshell.exe in to je že malo preveč, da se grem s tem igrat oz urejat. Če bi bile poti teh programov hendlani z recimo ini datotekami, potem nebi bilo problema, v tem primeru pa ne vidim smisla, saj lahko naredim več škode kot koristi.
 
Nazadnje urejeno: