Valentino Rossi - GP - Ducati

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Bomo videli kaj bo iz tega. Upam, da s seboj pripelje kompletno ekipo z Jeremyjem Burgessom na čelu, vseeno pa mislim, da gre s konja na osla.
Italijani bodo pa itak orgazmirali na njegovo odločitev.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V Yamahi je videl, da ni več prva violina, ker ga je Lorenzo začel prehitevati...
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Jap, mladci so vse hitrejši in vse bolj predrzni. Lorenzo me preseneča z zrelostjo, očitno mu je bila lanska sezona dobra šola, ko je kar nekajkrat boleče treščil ob asfalt. Sicer mi je mulo skrajno antipatičen, ampak je rojen zmagovalec, kar ne bi mogli reči za najcečje Rossijeve konkurente zadnjega desetletja (Gibernau, Hayden, Pedrosa, Stoner).
Po mojem mnenju v Ducatiju ne bo dosegel prav veliko.

p.s.: Sem pristaš tega, da se v MotoGP ukine elektronske pripomočke tipa traction control,..., da bo znanje dirkača prišlo do večje veljave. Zapomniti si je treba, da je bil Rossi zadnji prvak razreda GP500 in da so bili to zelo brutalni motorji, katere je bilo zelo težko krotiti.
Sem pred dvema dirkama gledal kvalifikacije in videl, kako se je Pedrosa sredi kroga ustavil, da potrenira start. Obrate je navil na 14.000 in na hitro spustil sklopko. Zadek ni niti malo zaplesal in čisto mirno se je izstrelil z mesta. Če se morda spomniš, se je pred parimi sezonami ob podobnem manevru znašel na hrbtu.
 

matsprite

Zelenc'
16. jul 2010
6
0
1
gretzky se strinjam s tabo predvsem v drugem delu posta pa pozabil si na maxa biaggija
smile-1.gif

drugac pa komaj cakam na dirko v brnu da zvem kam gre rossi v drugi sezoni (ceprav zdaj je bolj vprasanje ali bo v ducati pripeljal svojo ekipo :p)
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Noja....ni dobival več tega respecta kot si ga tudi zasluži. Ko bo Lorenzo mel toliko fannov po celem svetu se pa lahko gre neko plačilno enakopravnost ipd.

Kar naj stavijo na Lorenza, nasledno sezono bo še mel "Rossi&JB" bike, potem pa prehod na 1000 kubov in nov motor.
smirk-1.gif


Tudi letos ga ni na progi odpravil, pač je to edina "poškodovana" sezona Rossija in koliko bi bil spredaj če se ne bi zgodil muggelo al pa tud poškodba ram-e ne bomo nikol vedli.