VAG, s TDI motorjem do 2kEur

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
torej iščem en dober avto npr. golf 3, ibiza, cordoba, octavia,...
pogoj je klima, zaželjen šibedah in tudi vsa ostala oprema bo sprejeta z odprtimi rokami.

torej če kdo ve za kakšno tako vozilo v dobrem stanju, s katerim je bilo lepo delano kar z besedo na dan.

avto ima lahko manjše napake, samo da ni takšen za zrint naravnost v prešo.

sem sit ljudi ki ti po telefonu zatrdijo da je z avtom vse ok prideš na ogled pa v hipu najdeš miljon potrebnih popravil.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Tist, ki ima dobrega ti ga že ne bo poceni prodal ker je več vreden če ostane v družini.

Ko je pa zjahan se ga pa znebi.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik axeton pravi:
torej iščem en dober avto npr. golf 3, ibiza, cordoba, octavia,...
pogoj je klima, zaželjen šibedah in tudi vsa ostala oprema bo sprejeta z odprtimi rokami.

torej če kdo ve za kakšno tako vozilo v dobrem stanju, s katerim je bilo lepo delano kar z besedo na dan.

avto ima lahko manjše napake, samo da ni takšen za zrint naravnost v prešo.

sem sit ljudi ki ti po telefonu zatrdijo da je z avtom vse ok prideš na ogled pa v hipu najdeš miljon potrebnih popravil.

Te zanima A4 ( mislim da je letnik 98 ) 2.5. TDI, šibedah in dobro ohranjen?

še link:

AUDI
 
Nazadnje urejeno:

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Kolikor berem, je ta 2.5 150KM motor slab.. Omenjajo se odmične gredi, pa glava motorja, pa še kej.. Eden izmed komentarjev na forumu:
Citat:
te moram razocarat, da so pri audi-jevih dizlasih tile motorji najbolj kvarljivi, veliko boljsa izbira je 1.9 tdi, ali pa ce ze moras imet 2,5 vzemi 180 konjskega, ni razlika sam v turbini, so se druge stvari, pa tudi poraba ni glih mala za dizla, imamo doma a6 2,5 tdi 180 konjev quatro, pol relacije pol mesto, konstantnih 9 litrov pri normalni voznji, se ga pa da hitro spravit cez 10 tudi..
Vzeto iz foruma: http://www.hondaforum.si/viewtopic.php?f=32&t=60376
 

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
ja res je, pozabil napisat da iščem 1.9.

lahko potrdim napisano, kolegu je na 2.5 pri 270kkm šla odmična in je motor ½ribnil½, pa tudi poraba mi ne odgovarja.

Simon_Vi hvala vseeno!