Upravljanje klime na daljavo

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Po priklopu na optiko(T2) se ne morem povezati domačo klimo za upravljanje na daljavo.Pri starm modemu (internet po bakru)je delalo Bp,sedaj pa ne gre, da bi se poveal z klimo.Tudi po navodilih ne gre skozi,piše tudi kateri IP nastaviti na usmerjevalniku ampak ne prime.So potrebni posene nastavitve IP,portov?
Klical sem že pomoč in mi ne zna pomagati.Ali sploh gre skozi?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Če bi napisal še točen model klime, bi ti morda lažje pomagali.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Po priklopu na optiko(T2) se ne morem povezati domačo klimo za upravljanje na daljavo.Pri starm modemu (internet po bakru)je delalo Bp,sedaj pa ne gre, da bi se poveal z klimo.Tudi po navodilih ne gre skozi,piše tudi kateri IP nastaviti na usmerjevalniku ampak ne prime.So potrebni posene nastavitve IP,portov?
Klical sem že pomoč in mi ne zna pomagati.Ali sploh gre skozi?
Ali si se povezoval direktno ali preko oblaka?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Se opravičujem za nepopolne podatke model je ASH-13BIF2, Povezoval sem se direktno.Popoldne pride serviser in bom videl v čem je problem.


Predvidevam, da se povezujes preko WiFi. Imas router od ponudnika in so ti ga sedaj zamenjali, ko si sel na optiko? Imas drugacno ime WiFI omrezja? Skratka... informacij je premalo :D ...
 

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Predvidevam, da se povezujes preko WiFi. Imas router od ponudnika in so ti ga sedaj zamenjali, ko si sel na optiko? Imas drugacno ime WiFI omrezja? Skratka... informacij je premalo :D
Serviser še ni prišel.Ruter je zamenjen od T2stem se zamenja vse razen gesla.postopek spojitve gre do99%nato napiše napako da geslo ni pravilno.Z telefonom se lepo poveže z klimo na kocu zmanjka pika na i.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
sam sem nedolgo nazaj imel težave s starim tiskalnikom, da se po menjavi ISP ni hotel povezat na novi router. Tudi najprej izklopil 5GHZ wifi, ampak ni pomagalo..

Problem je bil, ker je imel vklopljeno WPA3 protokol za wifi.. In ko sem ga prestavil na WPA2, se je printer povezal uspešno.. ;)
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Serviser še ni prišel.Ruter je zamenjen od T2stem se zamenja vse razen gesla.postopek spojitve gre do99%nato napiše napako da geslo ni pravilno.Z telefonom se lepo poveže z klimo na kocu zmanjka pika na i.
Daš enako ime omrežja in geslo kot prej in ne rabiš nobene druge naprave konfigurirati...