Ultra last minute Grčija ali Bolgarija

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Gledam malo "last minute" ponudbe, pa ponujajo rezervacije za en mesec ali več v naprej.
confused-1.gif

Iščem kakšno pametno ponudbo za polpenzion za 2 osebi na kakem grškem otoku ali pa na Sunny beach v Bolgariji. Pa odhod iz Lj, Celovca ali Graza naslednji konec tedna ali kak dan kasneje. Kakšna pametna ideja?
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Pojdi direktno po agencijah, da ti on-line preverijo stanje zasedenosti hotela in čarterja.
Če bo mesto na avionu frej, potem se bo sigurno našel tudi hotel.

V Ljubljani imaš na Bavarskem dvoru in njegovi okolici na kupu praktično vse agencije: Last minute center, Relax, Sonček, Sun Holidays, mal naprej imaš Kompas, na Tavčarjevi Bonus, pri podhodu Ajdovščina Intelekta, mal naprej Palma.

V dveh urah lahko obhodiš vse in imaš ponudbe.
Druga opcija pa je tudi Odklop.

Potem greš pa samo še na net, pogledaš kritike na holidaycheck in se odločiš.
smile-1.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Problem odklop.com je, da so leti iz Munchna ali Dunaja - bliže praktično ni nič. Prevoz + parking v Munchnu pa me pride cca 130€, tako da ni računice v tem primeru.
Prav tako nisem iz Lj in ta obhod ne pride v poštev...
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Preko odklopa sem že našel marsikaj uporabnega - toda če sem v iskalniku zbral Ljubljana mi ni vglo ni. Sem pa zdaj šel gledat in vidim, da je zgoraj res "last minute iz Ljubljane".
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
mah njihov brskalnik je zlo švoh.najbolj da gledaš pod vsa letališča pa ti prvo vrže ven najbližja
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Naj mi nekdo pojasni v čem je fora da piše LAST MINUTE, potem pa so odhodi v septembru ali celo oktobra! Zame je last minute odhod v naslednjem tednu, max čez 14 dni in nekje 20-30% nižja cena. Vse ostalo so čisto običani aranžmaji... Mesec dni ali več še v naprej še v življenju nisem česa rezerviral (razen kakšnih letalskih kart na drug konec sveta, pa še to hotel potem teden pred odhodom).
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
pri nas je itak zelo malo last minute kaj šele ultra last minute ponudb.pač napišejo last minute da folk misli kakopoceni so dobili aranžma.v tujini maš last minute ceno napisano poleg redne cene tako da lahko dejansko vidiš koliko je zadeva cenejša
 

brezlj

Pripravnik
29. jul 2010
46
0
6
www.dominatus.si
Ja, samo prov res nikakor ne veš pri večini agencij. Ravno danes mi je uspelo najti tole turistično agencijo, kjer imajo last minute res ful obsežen in si lahko izbereš vse kar hočeš, ampak zraven maš pa tud ponudbo, ki ni last minute, ampak redna cena. Tko da se da primerjati in se mi zdi, da je razlika v ceni vseeno prisotna. Pa če je to 300 € na en teden, pa 300 €. Men se zdi prav super.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Vem, da je stara tema, ampak vseeno - sem bil v Bolgariji par let nazaj (Sunny Beach) in me ne vidijo več.

Sicer na zunaj izgleda lepo z novimi stavbami, ljudje pa so znotraj naravnost pokvarjeni in tudi ob direktnih krajah ne moreš narediti nič, ker te resorte vodi mafija.

Grki so leni in počasni, ampak se vsaj znajo iti turizem in lenobo zapakirajo kot kulturno posebnost, takih svinjarij kot v Bolgariji v enem tednu, pa v Grčiji v 10+ obiskih niti približno nisem zasledil.

Torej, Bolgarija - ne, hvala.