Udarec v prsni koš

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Prejšnji teden tam v četrtek se pri delu s spravilom drv v gozdu pošteno ruknil v prsni koš. Petek, soboto je blo še vredu, nedelja in ponedeljek do včeraj/danes pa bolečine v prsnem košu, bolečine v trebuhu, Če sem zunaj delal kaj so bile bolečine blage, takrat tud bolj zadihal, pri mirovanju (ponoči) pa že močnejše.
Danes vzel tablete in sedaj je vredu.
Me zanima je to posledica poškodbe v gozdu ali je prišlo do kake bakterije ali pa kaj drugega.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Če tezko dihas Oz si hitro zadihan je lahko tudi pnevmotoraks. Idi slikat. Mene so na urgenci odslovili z želodčnimi težavami ubistvu sm imel pa samo pol pljuč delujočih...
Slikat
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: Hondi in Cash

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Nič nimam plavga, sam mal je blo 5cm rumen na tistem mestu, ki pa že zginja.
Zdaj se počutim vredu, kaj bo jutri, ko spustijo tablete pa še ne vem
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Nič nimam plavga, sam mal je blo 5cm rumen na tistem mestu, ki pa že zginja.
Zdaj se počutim vredu, kaj bo jutri, ko spustijo tablete pa še ne vem

Žajfa, kaj znaš ti čitat? Ti je rekel da se k dohtarju spravi. Ti še pa kr: zdaj je rumeno, pa prstek malo buba.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.636
449
83
Tolmin
Nič nimam plavga, sam mal je blo 5cm rumen na tistem mestu, ki pa že zginja.
Zdaj se počutim vredu, kaj bo jutri, ko spustijo tablete pa še ne vem
Tisto je bilo zunaj - kaj pa je notri ?
Jaz sem z F126p pred 30 leti krivil ene ograje ob cesti pa še danes ni vredu oziroma je vedno slabše :(
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Nikoli ne bom razumel zakaj je nam moškim tako težko iti do zdravnika. Nas je strah al je to nek izraz herojstva ali kaj? Če te je pošteno ruknilo drevo ali malo večji del drevesa, potem je to moral biti orng udarec. To se ni za hecat, lahko so rebra, lahko je prsnica, lahko je kaj tretjega. Bolečina po nekaj dneh kaže na to, da se nekaj notri dogaja, mogoče kakšno vnetje, to ni za zdravit po receptu tableta in bo boljše, ker mogoče ne bo boljše...Verjetno nisi tam v 80, da bi si rekel, sem naredil svoje tukaj med vami in lahko grem. Ali?
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Če bi me drevo udarlo sigurno nebi spraševal na forumu ampak b še prejšnji teden se oglasil pri zdravniku. Te veje, 5-10cm par metrov dolge pri nakladanju se ruknil, ko sem vleku ven. Domnevam, da to ni krivo in da sem fasal bakterije....
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Pritisk in pulz si kaj meriš? To zna včasih tudi kaj zanimivega pokazati, sploh pulz če je čudno povišan...
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
No pol pa se sploh čuvaj. Par znancev dobilo zadnje dni.Kr zapleteno in z bolečinami v prsnem košu v par primerih.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Če tezko dihas Oz si hitro zadihan je lahko tudi pnevmotoraks. Idi slikat. Mene so na urgenci odslovili z želodčnimi težavami ubistvu sm imel pa samo pol pljuč delujočih...
Slikat
enako, tudi so me že dam poslal pa nisem hotu it dokler mi niso vsaj nekaj za bolečine dal.
potem so se kar naenkrat spomnli da bi lahko še neki preverl... itak manj kot pol ure po tem sem bil že pod nožem..
 

B81

22. jul 2007
34.471
8.947
113
Nikoli ne bom razumel zakaj je nam moškim tako težko iti do zdravnika. Nas je strah al je to nek izraz herojstva ali kaj? Če te je pošteno ruknilo drevo ali malo večji del drevesa, potem je to moral biti orng udarec. To se ni za hecat, lahko so rebra, lahko je prsnica, lahko je kaj tretjega. Bolečina po nekaj dneh kaže na to, da se nekaj notri dogaja, mogoče kakšno vnetje, to ni za zdravit po receptu tableta in bo boljše, ker mogoče ne bo boljše...Verjetno nisi tam v 80, da bi si rekel, sem naredil svoje tukaj med vami in lahko grem. Ali?
Ne ker bi bili tipi, ampak ker nas je dohtara bolj strah :evil:
Potem pa kdo umre in rečejo: zdrav je bil, nikoli pri dohtaru.... qrca je bil zdrav, bogve koliko nezdravljenih problemov je imel v resnici...
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes in nacek

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
zaenkrat pr nas ni noben zbolel in tudi s tistimi katerimi sem bil vsi zdravi, torej je šlo res za tist k se udaril v spodnji del prsnega koša.
Zdaj dva tedna ni več sledi, da bi me karkol bolel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in tony

B81

22. jul 2007
34.471
8.947
113
Sam sem enkrat dobil z nogo v prsa, da sem "odletel dva metra"...na sreco z veliko promili, tako da ni bolelo, drug dan pa sem cutil :)
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.325
3.423
113
zaenkrat pr nas ni noben zbolel in tudi s tistimi katerimi sem bil vsi zdravi, torej je šlo res za tist k se udaril v spodnji del prsnega koša.
Zdaj dva tedna ni več sledi, da bi me karkol bolel.

Žajfa si še živ.

No kar tak naprej saj zakaj bi koristil storitve ,ki jih plačuješ?
Boljše da se sam zližeš pa kak šnops zategni pa bo.