TV z wifi

SinkSank

Pripravnik
8. jul 2013
38
0
6
Zdravo,iščem TV z wifi,ni nujno da je 3D.Rad pa bi tudi da lahko iz USB-ja gledaš filme al pa če je možno kar prek wifija nekak iz računalnika?.Velikost pa nekje od 100 do 110 cm pa da je nekak estetsko lep.Gledu sem sicer tega Sonya ,sam ko se mi zdi predrag,mogoče če bi ga najdu da ni 3D:
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor

zmaga.gif
 

SinkSank

Pripravnik
8. jul 2013
38
0
6
Pol bom kr tega naroču zgleda.Nosilce mam pa ene pomoje celo doma,sicer od philipsa sam bojo verjetno pasal ne? Še neki a pol morm nujno anteno pa to nabavit,al se da prek wifija TV gledat?
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Samo ena stvar je to... Wifi omrežje zna biti za kak težek HD film premalo in boš moral vlečt kabel (kar ti sicer toplo priporočam).

Sam imam doma narejeno tako, da imam filme spravljene na mreži (mislim da lahko tudi na PCju narediš MediaShare) in potem z dalinjcem klikaš kater film bi gledal.

Lp
Peter
 

SinkSank

Pripravnik
8. jul 2013
38
0
6
TV bom mel takoj nad računalnikom,tko da bom naredu to.Glede mreže-lahko js priklopim moj disk na router pa bo delalo lepo?
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Citat:
Uporabnik SinkSank pravi:
Še neki a pol morm nujno anteno pa to nabavit,al se da prek wifija TV gledat?

Malo več pojasnil. Kako ti gledaš TV programe. A imaš anteno za spremljanje zemeljske DVB-T, a imaš kabelsko ali IPTV.
Od tega je odvisno kaj rabiš za gledanje TV programov.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik SinkSank pravi:
TV bom mel takoj nad računalnikom,tko da bom naredu to.Glede mreže-lahko js priklopim moj disk na router pa bo delalo lepo?

Če boš imel oboje skupaj pa ne vem zakaj bi sploh rabil TV s WiFi? Poveži računalnik in TV s HDMI kablom in je. Za daljinsko uporavljanje pa brezžično tipkovnico in miško.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Agree!

Ko sem se malo igral s tem interfaceom od tvja, mi ni bil ravno najbolj simpatičen. Sej da se ne razumemo narobe, super je, samo obstajajo boljši. Recimo meni je XBMC media center top, vse lahko delaš tudi z dalinjcem, pa še zapomni si, kaj si že pogledal...