Tuši na letališčih?

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Če nimajo, bi morali imeti.

Sicer sem med pisanjem tega sporočila malo poguglal in ponekod jih res imajo.

A je kje kaki spisek? Jih ima večina ali je to še bolj redkost?

A je zraven tudi kaka pralnica, da ne oblečeš potem nazaj zašvicane cote (pri povezanih letih nimaš ravno dostop do svoje garderobe v prtljagi)?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
večina letališč ima hotele kjer lahko sobo najameš po uri.ne zastopim zakaj bi morali imeti extra tuše in pralnico cot.že sedaj je na veliko letališčih prava ciganarija kaj bi šele potem bilo
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Ti ne vidiš, menedžer letališča pa vidi. Šment...

Hoteli so bolj oddaljeni ponavadi?
Govorim ta tisto uro-dve med povezanimi leti, takrat zna biti pot do sosednjega hotela ravno za par minut predolga.


skala, ti pa še nisi dosti letel, kaj?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Seveda vidi, saj se s tem da zaslužit. Ker niso zastonj (razen seveda v salonih let. družb ipd).
Pralnica se mi zdi pa res nepotrebna. Saj imaš ja v ročni prtljagi za kak dan obleke vedno s sabo ...
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Stojiš v vrsti za čekiranje... sediš v čakalnici do boardinga... sediš v letalu... sediš v tranzit coni... sediš v letalu...
Le kje za boga uspeš zašvicati?
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Le kdo bi vedel, kdaj uspeš zašvicati; morda, če pot traja 24 ur s postanki, malo ti je vroče, malo te zebe. Zrak v kabini je suh in imaš kožo iziritirano, pore pa zamašene.
Tuši so zakon; le naša Diners zaenkrat na žalost ne prime. Sicer pa plačaš tistih 20€, se splača... LPM
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Tečeš, ko loviš CF?
Pa misliš, da imaš potem cajt za tuš?
grin1.gif
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Kolega preleti praktično pol meseca pa mislim, da se še ni tuširal pa ne gre niti za en let pod 5 urc, je vse več. Še takrat ko sem pa tekel na avion in bil premočen sem si preoblekel majico in to je to. Res ne vidim neke zelo hude potrebe po tušu. V končni fazi bi potreboval komplet nove cunje, od gat do nogavic, mokra brisača, 2 much. Razumem, da bi se nek poslovnež tuširal, ker ima nato sestanek pa se mi zdi, da je zelo malo takih. Nazadnje sem opazil pripadnike neke sekte v rjuhah, ki pa so se tuširali, v Istanbulu, tko da predvidevam, da tam imajo tuše.
smile-1.gif
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
No no, pol meseca mesecev brez tuša? Zafrkavam se, v loungih, ki jih lahko brezplačno uporabljaš z Diners kartico (no, trenutno ne) imaš tuše, dobiš brisačo, pribor... S sabo imaš majico, gate in nogavice. To pa ni ravno veliko prostora, po 20 urah na poti pa se le malo bolj človeško počutiš.
Pa da se razumemo, higiena ni privilegij poslovnežev ampak vsakega, ki malo drži do sebe in - posledično - mu gre na živce ovohavanje štunfov in pazduh na letalu in letališčih... Red pa začneš delati pri sebi.
Ergo, če imaš denar za pivo ga vsekakor imaš tudi za tuš na letališču... Je pa vse narejeno za ljudi.
LPM
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Pravim,da se pol meseca pase po letaliscih in avionih pa prezivi brez tusa. Se strinjam, da si drug clovek ko si stusiran, ampak razen enega lovljenja, beri sprinta cez cel letalisce nisem cutil potrebe po tusu. Itak si fizicno neaktiven vecino casa in pomoje vecino letov traja nekaj ur in postanki na letaliscu. Za daljse zadeve razumem. No, nima veze, fajn se je stusirat, bi ga pa verjetno malokrat koristil, cetudi bi bil frekventen potnik, govorim za lete do 10 ur in do 5 ur postanka.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Zadnjič sem potoval tam 30 ur, takoj na začetku ena ura vožnje s taksijem do letališča pri 35 stopinjah Celzija in 90% vlažnosti.
Če greš pozimi iz Slovenije v London je drugače, ja.

Sicer spet eni govorijo, kot da jih z zvijanjem roke siliš, da gredo pod tuš. Če nočeš, ne rabiš it. Preprosto.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.099
636
113
saj imajo. A380 od mislim da Emirates-a ima.
EDIT: samo za potnike v First Class imaš na Emirates A380 Tuš/Spa
 
Nazadnje urejeno: