Tuš Telekom PSTN za 11 EUR

EuroDJ

500. registrirani uporabnik
18. avg 2007
349
0
16
43
TUŠ TELEKOM nudi cenovno izjemno ugodno telefoniranje v domača in mednarodna omrežja. Za to ne potrebujete prav ničesar posebnega. Telefonirate lahko prav tako kot doslej – s svojim obstoječim telefonom in telefonskim priključkom. Le obvestite nas, da želite odslej plačevati manj. Za vse ostalo bomo poskrbeli mi.

klasična telefonija
  • tuštelekom PSTN
    Mesečna naročnina (Enojčni telefonski priključek): 11 €
  • tuštelekom ISDN
    Digitalni telefonski priključek, ki omogoča sočasno uporabo dveh telefonskih linij in velik nabor dodatnih telefonskih storitev.
    Mesečna naročnina (Standardni osnovni dostop): 15 €

Motorola ME 6051 za 1 €
Analogni telefonski aparat Motorola ME 6051 se ponaša z enostavno uporabo in lepo obliko.

motorola_wlr.jpg


Telefon vključuje:
  • telefonski imenik
  • različne melodije zvonjenja
  • zvočnik za prostoročno telefoniranje

Ponudba velja od 15.12.2007 do 28.2.2008 oz. do razprodaje zalog. Ponudba telefona v akciji je namenjena fizičnim osebam in velja ob vezavi naročniškega razmerja tuštelekom klasična telefonija PSTN za 12 mesecev
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
12.818
1.318
113
123
Citat:
Uporabnik EuroDJ pravi:
TUŠ TELEKOM nudi cenovno izjemno ugodno telefoniranje v domača in mednarodna omrežja. Za to ne potrebujete prav ničesar posebnega. Telefonirate lahko prav tako kot doslej – s svojim obstoječim telefonom in telefonskim priključkom. Le obvestite nas, da želite odslej plačevati manj. Za vse ostalo bomo poskrbeli mi.

klasična telefonija
  • tuštelekom PSTN
    Mesečna naročnina (Enojčni telefonski priključek): 11 €
  • tuštelekom ISDN
    Digitalni telefonski priključek, ki omogoča sočasno uporabo dveh telefonskih linij in velik nabor dodatnih telefonskih storitev.
    Mesečna naročnina (Standardni osnovni dostop): 15 €

Motorola ME 6051 za 1 €
Analogni telefonski aparat Motorola ME 6051 se ponaša z enostavno uporabo in lepo obliko.

motorola_wlr.jpg


Telefon vključuje:
  • telefonski imenik
  • različne melodije zvonjenja
  • zvočnik za prostoročno telefoniranje

Ponudba velja od 15.12.2007 do 28.2.2008 oz. do razprodaje zalog. Ponudba telefona v akciji je namenjena fizičnim osebam in velja ob vezavi naročniškega razmerja tuštelekom klasična telefonija PSTN za 12 mesecev

a potem če vzameš ISDN ti pa dajo dva aparata po 1€, ker logično rabiš dva telefona če imaš dve številke
grims-1.gif
LPWWY
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.894
113
pri taščici
Za tistega ki malo uporablja telefon je to isto sranje samo drugo pakovanje. Naj nekdo ponudi telefonijo brez naročnine (pa zarad mene lahko dvigne ceno pogovorom x 2
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Za tistega ki malo uporablja telefon je to isto sranje samo drugo pakovanje. Naj nekdo ponudi telefonijo brez naročnine (pa zarad mene lahko dvigne ceno pogovorom x 2
Ni brez naročnine, ampak le 2,90 EUR na mesec. (pri ne samo enem ponudniku)
Aja, VoIP je, ne PSTN.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Če maš internet, potem lahko vzameš Detel IP (drugih ponudnikov v SLO ne poznam), neodvisno od interneta (kot ni to T-2, Amis, Siol..). 900 SIT naročnine.
Al pa denimo Opcija Stacionarni pri S!, pa maš potem klice v VSA stacionarna omrežja po 7 centov, kar je le malce več kot 2x sedanje cene Telekoma v Telekom, ne pa še drugam.
 

EuroDJ

500. registrirani uporabnik
18. avg 2007
349
0
16
43
Klasična telefonija pri Tuš Telekomu ponuja vsak dan med 18. in 20. uro brezplačne klice v vsa stacionarna omrežja!
 

Bos

Zelenc'
6. sep 2007
27
0
1
Ptuj
Citat:
Uporabnik EuroDJ pravi:
Klasična telefonija pri Tuš Telekomu ponuja vsak dan med 18. in 20. uro brezplačne klice v vsa stacionarna omrežja!


Si pa dobro obveščen hehe
priden.gif
.
Zveni skor ko reklama
confused-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.894
113
pri taščici
Mogoče se bodo časi spremenili, ker so danes pri starših začel kopat za optiko. Do sedaj je imela v povprečju vsaka peta hiša 1M internte ostali pa .... dial up.
Mogoče se res mal bojijo konkurence T2 v kraju.
Če bi jaz živel pri starših in bi toliko rabil telefon kot oni bi že davno skenslal telekom.
Za 2x naročnino pstn (22 evrov) imam jaz kabelsko TV, počasen internet (za alter in email dovolj) in IP telefonijo s cenejšimi klici kot starši. Mater nas država molze (telekom je še vedno državni, vračilo vlaganj v omrežje pa še vedno čakamo)
10.gif
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
In kako poteka prehod v praksi?
Imam telekomov ISDN.
Primarno številko bi prenesel na tuštelekomov PSTN, drugo pa na tuštelekomovo IP telefonijo.
Na isti liniji je tudi tuštelekomov adsl.