Turčija?

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
44
skoz okol
me zanima, kako je kaj na Turški rivieri z ugodnimi prenočišči če greš v lastni organizaciji..
Torej, avio do Antalije, rent a car in sam okol.

Je tega dost, kot recimo v HR, al je vse skoncentrirano na agencije?
al je boljše vzen en cheap NZ iz LJ/GRZ?

kako je kaj s kampi tam doli?


hvala
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Ja, podobno zanima tudi mene.
Ter kaj pravzaprav menite o Turčiji (Antalya ter bližnje lokacije)...tisti, ki ste že bili tam? Je tam "masovna" plaža (brisača pri brisači ali lahko gre tja tudi človek, ki ne mara največje gneče?
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Predvsem je poleti na plaži zelo vroče. Plaže so ble skoraj prazne, ker je bil pesek tako vroč, da bos skoraj nisi mogel hodit po njem
smile-1.gif


Mi smo bli tukaj: http://www.grandsekerhotel.com.tr/en/index.html
Hotel je bil super. Rezervirani smo meli 2 sobi, pa so nam v hotelu sami ponudili, ce hocemo suito, da bomo vsi skupaj (2 sobi + dnevna + kopalnica + balkoni). Hrana je bila odlična, v samopostrezni restavraciji je bilo izbire ogromno. Veliko je blo tudi zelenjave in sadja, česar nisem pričakoval. :D

Cenovno je blo zelo ugodno, ker je bil AI za 10 dni z letom iz Lj 440€. Rezervirali smo enkrat marca, šli pa konec junija.

Pa še to - izlete pa smo vzeli pri lokalnih agencijah, ker so za cca 50% cenejse od hotelskih in agencijskih ponudb (moraš barantat). Tko da dejansko nismo samo lezali na plazi in jedli, ampak smo si ogledali tudi veliko kulturnih znamenitosti.