Tunizija? (po polit. prevratu)

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
A je slučajno že kdo bil oz. pozna koga, ki je bil v Tuniziji po državnem udaru?
Kakšna je kaj situacija v državi? Na strani MZZ sicer piše, da so res nevarna samo mesta ob Libiji, drugje pa da je tveganje nizko.

Zanima me predvsem okolica mesta Hammmamet. Šel bi sicer na dopust pretežno z ležanjem in krajšimi izleti, ne na kak avanturizem.

Kakršnakoli info. iz prve, druge roke bi bila dobrodošla.
zmaga.gif
 

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
Iz prve roke. Bili v Hammamet-u za 1. maja in brez problema. Nobene razlike. Bli tudi z džipi po puščavi in ostalo. Ne duha in sluha o težavah. Pa še cene smešno nizke (5* all incl. s karto za odraslega 339 EUR).
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
Super.
zmaga.gif

Cena je za začetek junija še vedno enaka. cca. 340€. Saj to sem predvideval, da v turist. mestih ni čutit napetosti oz. kakih izgredov.

Še to. Kakšne pa so bile kaj temp. takrat? Pa vreme. Ker upam da je v začetku junija dol že pravo poletje.
grin1.gif


Hvala za info. 5*
 

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
Citat:
Uporabnik pediater pravi:
Super.
zmaga.gif

Cena je za začetek junija še vedno enaka. cca. 340€. Saj to sem predvideval, da v turist. mestih ni čutit napetosti oz. kakih izgredov.

Še to. Kakšne pa so bile kaj temp. takrat? Pa vreme. Ker upam da je v začetku junija dol že pravo poletje.
grin1.gif


Hvala za info. 5*

Temperature so ble okol 25 stopinj. V puščavi itak čez 30. Morje še ni bil za namakat, imaš pa itak povsod bazene. Junija mislim, da se bo to že spremenilo.

Uživaj pa kakšno šišo še zame...
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno: