Tristan da Cunha-najbolj oddaljen otok na svetu

avanturist

Zelenc'
16. maj 2014
2
0
1
Iščem družbo oz popotnika če se najde kdo ki bi ga zanimu otok Tristan da Cunha najbolj oddaljen otok na svetu od ostalega kopnega, tja nekajkrat na leto pelje ladja, letališča nimajo in živijo po starih običajih,,, če bi koga zanimalo mi pište ? za vse informacije kako do otoka za koliko časa in vse ostale podrobnosti bi uredila skupaj...pišite mi na mail: aljaz2@outlook.com
 

avanturist

Zelenc'
16. maj 2014
2
0
1
to je to
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik avanturist pravi:
Iščem družbo oz popotnika če se najde kdo ki bi ga zanimu otok Tristan da Cunha najbolj oddaljen otok na svetu od ostalega kopnega, tja nekajkrat na leto pelje ladja, letališča nimajo in živijo po starih običajih,,, če bi koga zanimalo mi pište ? za vse informacije kako do otoka za koliko časa in vse ostale podrobnosti bi uredila skupaj...pišite mi na mail: aljaz2@outlook.com

Kaj pa boš tam počel?
evil.gif
 

fatalist

Pripravnik
15. maj 2008
177
7
18
Ja to pa res-kot turist si lahko na otoku.Problem prebivalcev tega otoka pa so bolezni saj gre tu za odnose med daljnimi sorodniki.Je pač to klasičen problem prevelike oddaljenosti od ostalega sveta.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Citat:
Uporabnik fatalist pravi:
saj gre tu za odnose med daljnimi sorodniki

Potem, bi morali imet turisti vse zastonj samo, da pridejo :D
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Obratna kurbarija...
cheer.gif


Na Tajskem plačaš seks, na tem otoku pa bi bil plačan za seks, le očetovstvu bi se moral odpovedat.