Trajektna povezava Igumenitsa - Corfu

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Gledam malo on-line povezave z Igumeniko in mestom Krf v visoki sezoni, pa recimo ob petkih v avgustu ni mogoče najti linije za Krf.
Tisti, ki ste že uporabljali to povezavo: je mogoče, da v visoki sezoni avgusta ne vozi trajekt vsakodnevno in ob različnih urah ali je zdaj še prerano za podrobnejše informacije in rezervacije in paničarim brez potrebe? Kdaj sploh vozijo trajekti na Krf avgusta?
 
Nazadnje urejeno:

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Kot je napisano en post nad mano - vozijo, brez skrbi.
wink-1.gif


Sigurno vsaj ANEK in/ali MInoan, pa še par manjših firm se cijazi tam naokrog.
smile-1.gif
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Saj se mi je zdelo čudno, da ne bi bilo vsakodnevne povezave.
Imaš mogoče še v spominu ob kakšnih urah vozijo?
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
ANEK in Minoan trenutno nimata voznega reda oziroma pri teh dveh ni povezave za petke in sobote v avgustu.
Najde kdo mogoče stare vozne rede za lansko leto?
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Mam pred sabo Minoanov katalog za 2010 in je razpored tako kot vedno - vsak drugi dan. Vsak prvi dan pa vozi ANEK, njihovega kataloga pa nimam pri roki. Je pa to linija Benetke - Krf, ki pa se itak ustavlja v Igumenitsi in je dejansko Benetke - Igumenitsa - Krf - Patras.

Poleg tega je pa avgusta visoka sezona in vozijo manj časa kot v nizki (26 proti 22 ur, recimo). V glavnem, ne sekiraj se - trajekti sigurno bodo.
wink-1.gif
 

jmarkoos

Pripravnik
21. apr 2011
98
0
6
kupto.si
Če potrebujete samo iz Igumenitse je tam kar nakaj lokalnih firm in manjših trajektov - no vsaj pred leti je tako bilo :), ki pa jih razen v grščini ne boste našel na netu...
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
To ravno iščem: linijo iz Igumenike do Krfa, ker nameravam po celini do Igumenike in potem na trajekt. Ni se mi ravno 20+ ur zibat na barki iz Benetk ali Ancone. Varijanta bi mogoče bila četrtek zvečer iz Barija ali Brindizija do Krfa, pa mi ne diši najbolj, ker je kar nekaj dlje kot čez Balkan.
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
To pomaga. Hvala ti.
Sicer sem že našel en forum, kjer srbi na veliko svetujejo kaj in kako do Krfa.

Vsi ste dobili *. Hvala!

lp
 
Nazadnje urejeno: