Traffix Navigacija

Llord

Zelenc'
10. jun 2008
11
0
1
Pozdravljeni. Že cel dan se zafrkavam s to navigacijo, da bi posodobil karte in mi nikakor ne uspe. Kaj sploh moram narediti, da bojo nove karte delovale na tej navigaciji. Z originalne priložene SD kartice sem skopiral vse fajle na drugo večjo, pobrisal v direktoriju "map" in "poi" vse fajle in jih nadomestil z novimi vendar navigacija ne dela. Prosim, če mi kdo tukaj ali na ZS pošlje točen vodič, kako naj to naredim.
 

Llord

Zelenc'
10. jun 2008
11
0
1
Hvala že rešil. Pozabil sem spremeniti v datoteki igopath.txt pot do igo8.exe. Lahko noč oz. dobro jutro.
 

Llord

Zelenc'
10. jun 2008
11
0
1
Imam pa še naslednji problem. Naožil sem iGO 8.3.4.117940 (Nov 3 2009). Vse se lepo zažene, pokaže karte, 3D prikaz ampak ne najde satelita. Začetno lokacijo mi kaže nekje v Parizu. Kaj lahko naredim?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
724
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
V sys je potrebno vpisat pravilni port in baud rate, katerega uporablja tvoj gps sprejemnik. Če ga ne veš, potem najprej iz sys pobriši vse vnose v sekciji:

[gps]

nato zaženi program in daj samodejno zaznavanje sprejeminka. Če bo našel, ne bo več problema, nova nastavitev se bo samodejno shranila.
Ko bo naprava dobila prvi stik s sateliti, se ti bo spremenila tudi začetna lokacija.
 

Llord

Zelenc'
10. jun 2008
11
0
1
Sys.txt sem pustil prazno, pa se ni povezal. Potam sem skopral sys.txt iz orginal priložene kartice pa dela. Sicer sem prvo mislil, da se mu je sfižlalo, ker sem stal na mestu GPS pa je "vozil" tudi do 30km/h. Potem pa se je umiril in kaže lokacijo in smer. Bomo videli, kako se bo na cesti znašel. Javim. Hvala zaenkrat Janch.
 

Podobne teme