Total TV brez STBja (TV z DVB-S2 tunerjem)?

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.540
3
38
A je možno sprejemat signal Total TV operaterja brez njihovega komunikatorja? Nabavil bi TV, z vgrajenim DVB-T,C in S2 tunerjem in vstavil TotalTV kartico direkt v TV. Sem klical na Total TV support, pa mi je ena študentka na drugi strani povedala, da to ni možno, ni pa znala argumentirat zakaj ne. Pa me zanima, če ima kdo izkušnje iz prve roke...
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Sicer nimam izkušnje iz prve roke, vem pa, da se kodiranje Videoguard lahko uradno dešifrira le z namenskimi sprejemniki. Z drugimi sprejemniki pa lahko spremljaš odklenjene (FTA) programe.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Nikdar ti to ne bo uspelo-na zalost...
Totalove kartice so vezane na sprejemnik in ne delujejo v nobenem drugem sprejemniku.
Pred casom so zadali hud udarec pirstskemu card sharingu njihovih kartic , njihov sistem kodiranja NDS je nocna mora piratov.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Kot so že rekli so Totalove kartice vezane na njihove sprejemnike, tako da se ne da uporabljat drugje.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.261
9.443
113
EU
Citat:
Uporabnik poldo pravi:

Totalove kartice so vezane na sprejemnik in ne delujejo v nobenem drugem sprejemniku.
Pred casom so zadali hud udarec pirstskemu card sharingu njihovih kartic , njihov sistem kodiranja NDS je nocna mora piratov.

Ni nočna mora zaradi sistema kodiranja, ampak zaradi nezanimanja piratov. Če bi POP TV gledala cela EU, bi hitro zrihtali.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Citat:
Uporabnik Gonzo pravi:
Citat:
Uporabnik poldo pravi:

Totalove kartice so vezane na sprejemnik in ne delujejo v nobenem drugem sprejemniku.
Pred casom so zadali hud udarec pirstskemu card sharingu njihovih kartic , njihov sistem kodiranja NDS je nocna mora piratov.

Ni nočna mora zaradi sistema kodiranja, ampak zaradi nezanimanja piratov. Če bi POP TV gledala cela EU, bi hitro zrihtali.

Resnica je nekje vmes. Res se folk manj trudi s hackanjem kot pred leti, po drugi strani pa se je NDS Videoguard izkazal kot zelo zanesljiv sistem. Easy hackov ala Nagra 2 žal ni več.