Težave z WLAN-om

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.072
113
Titograd
Na PC-ju sem naknadno dokupil WLAN kartico ASUS WL-138G V2 . Na net dostopam preko routera. Že par dni sem imel obupno počasno povezavo, medtem ko se je na "matičnem" računalniku dalo povezovati precej hitreje. Sem se priklopil na kabel in zdaj tudi meni zadeva gre kot bi morala, pa tudi dostopam preko routerja. V čem je problem wlan kartice? Raje bi se na router preko wlan kartice povezal, kaj naj naredim da bo hitrost normalna?
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.072
113
Titograd
Prej je vedno vredu delala. Hvala za link, si ravno ti omenil v tisti temi da je točno ta kartica drek
smile-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Aha, če je prej v redu delovala, je mogoče kaj softverskega.

Poženi kaki drugi OS, če tam v redu dela.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.831
657
113
Lahko pa da je kakšna nova motnja/ovira, ki je prej ni bilo. Si prestavljal kaj računalnik/router ali kupil kakšno brezžično napravo? (te načeloma ne bi smele motiti WIFIja, samo vemo kako je v praksi)
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.072
113
Titograd
Imam brezžično miško, ki pa sem jo imel že pred kartico. Računalnik pa včasih iz mize prestavim ven na tla in potem spet noter, router in modem pustim na miru.

Sem se pa spomnil da mi je pred približno pol leta tudi trmarila, le da takrat nekaj dni preko kartice sploh nisem mogel do neta dostopati, potem pa je kar naenkrat spet bilo vse ok.