Težava dobit apartman na hrvaškem?

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Upam da sem trofil forum.

Včeraj so mi nekaj govoril, naj bi bilo letos izedno težko dobit apartman na hrvaškem, saj nam jih bojda hrvatje
nočejo oddat. Torej nočejo našega dnarja in nas nočejo pod svojo streho. Koliko tega je res?i

Sicer sam bol težko vrjamem da je temu tako zarad teh recesijskih pogojev ampak vseeno... Ste že kaj rezerirali,
kake so izkušnje?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.855
385
83
Ja poklič na hrvaško, kaj te briga pregled celega trga, saj verjetno več kot en apartma ne rabiš, enega boš pa že dobil.
 

absistem

Pripravnik
3. sep 2008
550
0
16
Ljubljana - Vič
Ponavadi se ni dobilo več v tem terminu, podobno kot pri nas v Bovcu in sosednjih krajih za novoleto.
Mi smo rezervirali pred 1,5 meseca in dobili za 16€ nočitev, otok v dalmaciji, pogled na morje, terasa, ...
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.080
425
83
45
dolenska
Moja okolica nima težav, ker so redne stranke. Večina hodi na isti kraj in istemu več let
rolleyes-1.gif
. Se je šušljalo, da slovenčki ne dobijo dol placa, a se mi zdi, da so to požrli in veselo oddajajo, ker ni gužve dol.
Je švaba pogruntal, da ga pot preveč stane. Cesta mislim.
Pa še to. Če se ne motim, je avion Zagreb-Split cenejši kot z avtom.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.123
10
38
Cist tako, mi je vseeno za politiko in dokler je dol okoli tebe normalen folk ni panike. Ampak glede na izjave sanadarja jim pa privoscim, da 5 let niti en slovencelj ne prestopi meje in da jih ne spustimo v EU. Kot da bi se hodili dol kopat v zlato vodo. Rajsi dam 100 eur vec pa grem drugam. Ne recem, nikoli vec, ampak ravno vlece me pa ne vec dol.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Odpeljes se v zeljen kraj, obisces najblizjo lokalno agencijo in ti v 5 minutah priskrbijo apartma po zelji.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.425
413
83
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Odpeljes se v zeljen kraj, obisces najblizjo lokalno agencijo in ti v 5 minutah priskrbijo apartma po zelji.

Če je ta recept palil lanskega avgusta, v glavni sezoni, na Murterju, in hudič, da ne bi šlo tudi letos.

Kdor pa dvomi, lahko obleče šahovnico ali dres Hajduka, za svaki slučaj
tongue-1.gif
 

Fiat007

Fizikalc
1. apr 2009
1.065
0
36
43
Gorenjska in okolica (Bled)
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Upam da sem trofil forum.

Včeraj so mi nekaj govoril, naj bi bilo letos izedno težko dobit apartman na hrvaškem, saj nam jih bojda hrvatje
nočejo oddat. Torej nočejo našega dnarja in nas nočejo pod svojo streho. Koliko tega je res?i

Sicer sam bol težko vrjamem da je temu tako zarad teh recesijskih pogojev ampak vseeno... Ste že kaj rezerirali,
kake so izkušnje?

Prepričan sem, da je to larifari in neka kvazi antipropaganda za Hrvaško.
 

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
504
68
28
širne planjave Dolenjske
Citat:
Uporabnik Fiat007 pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Upam da sem trofil forum.

Včeraj so mi nekaj govoril, naj bi bilo letos izedno težko dobit apartman na hrvaškem, saj nam jih bojda hrvatje
nočejo oddat. Torej nočejo našega dnarja in nas nočejo pod svojo streho. Koliko tega je res?i

Sicer sam bol težko vrjamem da je temu tako zarad teh recesijskih pogojev ampak vseeno... Ste že kaj rezerirali,
kake so izkušnje?

Prepričan sem, da je to larifari in neka kvazi antipropaganda za Hrvaško.

hja tole, da nam nočejo oddati apartmaja itd....so ene prelepe bučke....
moja dva starša hodta že 10 let v Lopar, na Rab k eni in isti družini. Ker je tako super dol so seveda tud njuni prjatli hodili dol itd....skratka vsako leto je bila štala dobit aparatma, vedno rezervacija že pol leta prej itd., letos pa je model sam klical pred tednom dni da je vse frej in naj pripeljejo še vse druge dol, da je vse prazno in folka ni....
gre jim že pošteno za nohte in zgleda bo sezona pa mrbit res šla po "gobe"
cool-1.gif

sej eni so fejst, samo kar je pa Ivek v soboto kvasil na unmu shodu
uf-1.gif
, se je pa še mojmu fotru zameru in je odpovedal dopust tam dol....
gresta pa z mati malo po evropi žlahto obiskat, jebat ga...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.948
1.830
113
se pravi ker tvoja starša hodita v lopar in tam jih gazda prosi da pridejo, je tako dejansko stanje na celi hrvaški?
Meni se je hrvaška po zaslugi iveka tak zagabla, da sem še tisti en podaljšan vikend, ki sem ga imel planiranega doli v avgustu, zamenjal za izlet v njemačko
 

absistem

Pripravnik
3. sep 2008
550
0
16
Ljubljana - Vič
Seveda, tako je po celi obali, tudi iz lastnih izkušenj, teden dni pred odhodom na dopust smo dobili še fraj apartmaje v tur. mestu, kar je bilo pred leti misija nemogoče.
Kot drugo, si moreš mislit, da vidiš Hrvata prosit, če prideš na dopust? ha
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.948
1.830
113
tema je o tem da nočejo oddati apartmaja slovencem in ne o tem, koliko je kje kaj fraj. Verjamem da obstaja veliko hrvatov ki imajo rajši prazno, kot pa da oddajo slovencu
 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.399
4
38
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
tema je o tem da nočejo oddati apartmaja slovencem in ne o tem, koliko je kje kaj fraj. Verjamem da obstaja veliko hrvatov ki imajo rajši prazno, kot pa da oddajo slovencu

Glih en tak procent kot je slovencov, ki raje ne gredo na morje kot da gredo na hrvašk.
Vedno se najde kdo, ki ima naci težave.
Jest nisem imel nobenih težav dol. So bili zelo veseli samo da je kdo. Jih je pa vedno več, ki pravijo bolje slovenec vsako leto kot švaba enkrat.
No sej bodo kmalu pogruntal, da je naš evro isti kot od ostalih. No jest sem vsaj ene parkrat na leto dol.
 

absistem

Pripravnik
3. sep 2008
550
0
16
Ljubljana - Vič
pa daj ritardato..zaradi takih kot ti ki začejo gojit tako mišljenje..pa j..te politika in kdo je kaj..Greš dol, ker ti je všeč in cenovno dostopno. ne grem dol z namenom da bi se kregal.
Ljudje verjamejo marsikaj ja, ma ti povem jaz da ko si lačen te boli briga kdo ti zaseda apartma..
 
Nazadnje urejeno:

igi

Guru
13. okt 2007
5.540
1.143
113
Celje
Citat:
Uporabnik absistem pravi:
pa daj ritardato..zaradi takih kot ti ki začejo gojit tako mišljenje..pa j..te politika in kdo je kaj..Greš dol, ker ti je všeč in cenovno dostopno. ne grem dol z namenom da bi se kregal.
Ljudje verjamejo marsikaj ja, ma ti povem jaz da ko si lačen te boli briga kdo ti zaseda apartma..

Trenutno še niso lačni.... Podaljšan vikend dober teden nazaj, okolica Zadra, soba za dva dni.... Njihov komentar? Pravijo, da se jim za 50 eur ne izplača preoblačit postelje in čistit! Tako da..... sej še pride čas.... kmalu
evil.gif
 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.399
4
38
Potem je len, ni pa to na nacionalni osnovi.

Lenuhov imamo pa tudi pri nas celo morje.
 
Nazadnje urejeno:

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Moj predlog-greš po gostilnah in sprašuješ domačine oz. kelnarje, s tem načinom sem vedno do sedaj ko smo šli na blef dobili sobo/apartma
zmaga.gif