Terme Čatež ali Rimske toplice

Freenasty

Pripravnik
10. jun 2008
140
0
16
Pozdravljeni.

Odločem se za vikend paket v eni izmed zgoraj omenjenih toplic. Nisem bil še v nobenih pa me zanima katere bol priporočate za ta čas? Čateške sem videl, da imajo dosti stvari zunaj, notri pa ne vem kako je. Za Rimske pa sploh ne vem kako izgledajo.

Rad bi malo uživanja v miru, tako da mi ne paše preveč gužve (kričanje otrok v bazenih itd...)

Torej kaj naj izberem:

http://1nadan.si/ponudba/Potov...isPreview=False

http://1nadan.si/ponudba/Potov...isPreview=False

Lp
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Sredi novembra zna biti v toplicah še najbolje. Bil sem že v obeh. dB kričanja so bili v obeh približno isti
grin1.gif


Okolica obeh je približno enako nezanimiva. V Rimskih se da iti na lep sprehod po parku ter na odličen obed v Aqua Roma, imena odlične oštarije v bližini term Čatež se pa zdajle ne spomnem.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Ne samo notri...tudi v zunanjih videl že marsikaj. Tako, da Čatežke mene niti od daleč ne vidijo več
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.080
425
83
45
dolenska
Čez češ malo fukcanja in romantike zanjat ter počivat, pol rimske. osebno pa se čatišk izogibam. Sploh notranje bazene. Res so pozabl na higieno.
Rimske so dost boljše v vseh pogledih. Le igral ni za mularijo. Kar je po svoje plus.
Prejšni vikend je blo tut dost švabic tm. Skoraj lepe in do zelo hude. Same
cheer.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.457
1.407
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Če gresta sama, potem priporočam Rimske. V bistvu, tudi če bi imela otroke, bi priporočal enako. Bil sem v Čateških par dni nazaj. Nikoli več! Svinjarija od svinjarije. Nora gužva, nore cene(vstopnina za dva odrasla+otrok 45€,jeger 4,5€, malo pivo v piksni 2,7€, brezalkoholna pijača v plastenki 2,5€
stupid-1.gif
 

Freenasty

Pripravnik
10. jun 2008
140
0
16
Hvala za informacije. Sem želel rezervirati Rimske, vendar nimajo nič več prosto med vikendi, tako da upam da bojo Čateške vseeno v redu in da ne bo tako umazano...
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Verjetno si bil med počitnicami zato je bla gužva
smile-1.gif

Smo bili tudi mi med počitnicami, prvič da smo morali imeti omarico takoj desno pri vhodu, ker tiste glavne so bile vse polne ali pa pokvarjene.

Gužva je bila, umazano se mi pa ni zdelo, je pa res, da so zgleda kloriranje našponali na polno, ker v tisti črni luknji so me začele oči pečt po par minutah, še nikoli prej.
 

Freenasty

Pripravnik
10. jun 2008
140
0
16
Smo prišli nazaj. Hotel je bil lep, je pa bilo precej gužve v termalnem parku, še posebno v soboto.