televizija v zaprti omari

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
starši bojo nabavel nov crt tv 72cm.
problem je sedaj, ker bo tv v omari in bo okol cca 1,5cm lufta in ker tv gori od 7zjutraj pa do polnoči, vmes se ene 2ugasne za kako uro, se mal bojimo, če se ne bi pregrevala??

crt za to, ker ni denarja za lcd, zamenjat pa morta ker je prejšnja stara ene 15let odpovedala, pa večjo sta si zaželela, prej sta imela 55cm.

imate še kak predlog kam it pogledat 72cm-tvje do 250€ pa fajn bi blo 2let garancije.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Fajn bi blo vsaj kake zračnike vgradit v zadnjo steno omare...dobiš v trgovinah ala Obl'č, Slovenijales, Obi, Merkur...okrogle, pravokotne rešetke, vseh velikosti in barv.

CRT 72 zahteva tudi kar precej globoko omaro...moja Phillips 72cm RealFlat 100Hz ima globino 50 cm + kak cm za kable..ni malo. Poglej pa za TVje v Merkurju, Big Bangu, celo v Sparu,Mercatorju jih imajo sem ter tja v akcijah
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
to sem že razmišljal ja, da bi tam ko bo tv odstranil zadnjo stranico. po mojem bi moglo bit to dovolj.

v šparu majo eno akcijo še jutri za 200e hyundai, sam se stari danes ni odločil ker ima samo eno leto garancije.
grem jutr še jst mal po lj pogledat kaj kej imajo.
rabljene se pa nekak ne upata kupt ravno zato, ker je tolk velik prižgana.
 
22. jul 2007
12.818
1.318
113
123
poglej še kakšne samsungove slim-fit varijante z krajšo katodno cevjoLPWWY
smile-1.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
starši bojo nabavel nov crt tv 72cm.
problem je sedaj, ker bo tv v omari in bo okol cca 1,5cm lufta in ker tv gori od 7zjutraj pa do polnoči, vmes se ene 2ugasne za kako uro, se mal bojimo, če se ne bi pregrevala??

crt za to, ker ni denarja za lcd, zamenjat pa morta ker je prejšnja stara ene 15let odpovedala, pa večjo sta si zaželela, prej sta imela 55cm.

imate še kak predlog kam it pogledat 72cm-tvje do 250€ pa fajn bi blo 2let garancije.

daleč premalo placa za hlajenje.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
starši bojo nabavel nov crt tv 72cm.
problem je sedaj, ker bo tv v omari in bo okol cca 1,5cm lufta in ker tv gori od 7zjutraj pa do polnoči, vmes se ene 2ugasne za kako uro, se mal bojimo, če se ne bi pregrevala??

crt za to, ker ni denarja za lcd, zamenjat pa morta ker je prejšnja stara ene 15let odpovedala, pa večjo sta si zaželela, prej sta imela 55cm.

imate še kak predlog kam it pogledat 72cm-tvje do 250€ pa fajn bi blo 2let garancije.

To se ti bo tv skuhal na mehko.Celo zadnjo stranico izrezat,pa se ta omara mora biti malce odmakjena od stene.

Ce me spomin ne vara je cel big bang crt televizorjev za 200eur+,vrjetno nebos hyundai kupu zato ker prisparas 50eur?
 
Nazadnje urejeno:

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ravno se vrnu iz ogleda.
leclerc: neki majo, sicer bolj čingčung znamke, bojim se prodajajo tisto kar stoji na policah (odrpodaja-razprodaja)
merkur rudnik: nimajo
bigbang rudnik: nimajo
harveynorman: cene take, da se že lcd bolj splača vzet
merkur btc: eno samo evelux
bigbang btc: eno samo grundig
bof: ena je pregloboka, ker je za kotno postavitev, druga pa ista kot v bigbangu

LG cmrl29FB50 250€
Grunding NAD 29 230€
Evelux TVF 29S00 230€
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Jaz sem v Merkurju kupil Gorenjev sprejemnik malo pred novim letom.

Vzel sem tega na povezavi:

TV

Super televizor, sicer malo dražji ma sem zadovoljen. Moderen dizajn.

Doplačal sem 50€ za podaljšano garancijo. Tako da ima 6 let garancije, ki pokriva tudi strelo in tvojo krivdo. Recimo če sem sam kriv da uničim televizor (ga polijem, vržem na tla) plačam 25% vrednosti, ostalo plača merkur.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Odkar sem imel težave z Divx predvajalnikom Gorenje ne kupim od njih ničesar več, razen bele tehnike izdelane v Sloveniji ali Nemčiji...
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Odkar sem imel težave z Divx predvajalnikom Gorenje ne kupim od njih ničesar več, razen bele tehnike izdelane v Sloveniji ali Nemčiji...

Odkar je MB A klasa pogrnil na losovem testu ne kupim nobenega MB-ja več...
 
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Odkar sem imel težave z Divx predvajalnikom Gorenje ne kupim od njih ničesar več, razen bele tehnike izdelane v Sloveniji ali Nemčiji...

Odkar je MB A klasa pogrnil na losovem testu ne kupim nobenega MB-ja več...

Najbolj me je razjezilo obnašanje servisne službe in čakanje, namesto da bi ga menjali takoj z novim, so
mi šele 43 dan menjali z novim... To vse ustreza zakonodaji, ampak to je slab odnos do stranke...
S čakanjem so me razjezli vglavnem, ne zaradi samega predvajalnika...

Pa slabo si prebral post, nisem se popolnoma odpovedal Gorenju...
 
Nazadnje urejeno: