Telemach!!!

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Tale Telemach je pa ratal eno samo sranje, včeraj zvečer spet izpad TV za vsaj 2h, še dobro da imam Telekom Neo kot vzporedno TV........
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.900
4.955
113
Meni EON vsako večer šteka. Internet v tem času dela BP, speetest na maximumu. Telemach, če selite uporabnike starih cisciotov iz d3go na nove EON naprave, bo treba strežnike ustrezno nadgradit.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.900
4.955
113
Ma nimam popredelčkane člane alterja... Torej, gledama verjetno iz enakih strežnikov.
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.174
679
113
Eno vprasanje … sicer bi lahko tudi pod kaksno drugo rubriko napisal ampak dejmo tle k sem na Telemachu. Torej, imam Android box in EON. Ce box restartam in gledam TV, dela preskakovanje med oddajo ( naprej - nazaj ) tekoče In hitro. Ko bom naslednji dan spet delal isto, javlja na ekranu napako, ampak bo potem cez nekaj sekund vseeno prestavil in predvajal naprej in nazaj. In spet prestavim, napaka, 7 sekund nic in potem spet prestavi in dela. Ce box spet resetiram bo spet delalo tekoce. Ni da bi ravno blo kriticno, mal mi gre na zivce.

Kaksen hip hip hip, strasni trik ?
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
A poklicat/mail napisat na podporo pa ne znate?

Pri meni dela vse OK. Kaj pa zdaj?

Jaz sem to opazil vceraj zvecer, oziroma danes zjutraj, ko nisem imel ne rtvslo hd programov in ne pop hd. Pa se marsikaj drugega, tako na palec. Ob pol 5 zjutraj nisem ravno takoj maila pisal. Bom pa popoldne gnjavil, ko.iz sihta pridem.

Kaj pa sedaj? Bos se lajal?
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.056
-904
83
Kako je pa letos z odprtimi skoraj vsemi programi na TV ? ostali ponudniki so že naredili to .
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.094
2.446
113
Meni EON vsako večer šteka. Internet v tem času dela BP, speetest na maximumu. Telemach, če selite uporabnike starih cisciotov iz d3go na nove EON naprave, bo treba strežnike ustrezno nadgradit.
Od kje ti info, da se seli D3 uporabnike na EON? Jaz jih že celo večnost nadlegujem, naj mi dajo EON naprave namesto D3 boxov, pa bojda ni "niti slučajno" možno, dokler sem na starem paketu, kajpak... Drugače pa je serviser, ki je bil tukaj za menjavo D3 boxa z modemom za tistega brez, po tem, ko so jih s posodobitvijo sesuli, da so se vsak dan obesili pravi, da on še ne bi šel na eon, ker imajo kar nekaj težav z njim.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Aja točno, zadnjič je bil tehnik pri starših in zamenjal modem, ker se stari več ni posodabljal na daljavo. Mogoče je to kaj krivo za vaše težave. TV pa imata na kartico in mati se ni nič pritoževala.