Telemach!!!

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
218
27
28
Mal prebiram te zadnje poste, sem na kablu na Telemachu pa nobenih težav, bile so le na začetku, ko je bil prenos iz EVJ na Telemach...skratka vse dela tako kot mora, od televizije, telefona do interneta....
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
Mal prebiram te zadnje poste, sem na kablu na Telemachu pa nobenih težav, bile so le na začetku, ko je bil prenos iz EVJ na Telemach...skratka vse dela tako kot mora, od televizije, telefona do interneta....
tudi jaz sem že več kot 10 let naročnik telemacha na kablu, pa nisem imel nekih težav, edino kar se mi je v zadnjem mesecu začela pogosteje pojavljati napaka v EON AndroidTV aplikaciji. predvčerajšnjim sem sicer resetiral modem in je videti v redu.
Sem bil pa včeraj v poslovalnici T2 in tam za nove naročnike ponujajo popuste na popuste..., tako da bom na koncu tudi jaz prešel na T2 optiko, saj me bo vse skupaj prišlo skoraj 20 EUR ceneje mesečno.
 

bendover

Zelenc'
13. jun 2021
6
0
1
lp Ima kdo Telemach preko Telekom optike? Baje so bili neki problemi nekaj časa,zanima me,če zdaj dela ok,potekla mi je vezava,pa sem dobil ok ponudbo Telemacha,bi ostal na optiki,če je možno
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
Enkrat ste mi ze potrdili, da hibridni EON box na coaxu ne potrebuje dedicirane ehernet povezave (vlan za iptv), ampak "obicajno" podatkovno povezavo. Ali enako velja tudi za nehibridni box v EON paketu na Telekomovi optiki?

Box je trenutno povezan direktno na telemachov modem/router, ali bi ga lahko enostavno prestavil na switch v dostopni tocki?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Na dveh Eon boxih je enako… Na Telemacu pravijo, da ze dobijo tak stream… ampak to ni res, ker na tretjem TVju, kjer je D3 box, tega problema ni… pa tudi ce na Eon boxu dam ogled nazaj, podnapisov zacuda ni… No kakorkoli… tezil sem jim ze dostikrat… a brez uspeha… Itak sem pa ze bil odlocen, da ko bo optika, menjam. V nasem koncu lahko izberem vse ponudnike, razen Telemacha ;)

Koncno... kaksna milina, ko lahko gledam nemske programe brez tistih grdih nemskih podnapisov :p ... Od Telemacha samo se cakam naslednji racun, da vidim, koliko me bo se kostal odhod od njih :) ...