Telemach!!!

atacar

Pripravnik
14. avg 2010
36
0
6
37
jst sm imel podoben problem z arisom. Resetirav se je vsakih 5-10 min po so mi ga zamenali z ciscom 3212 in zdej dela brez problema
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Soseda ima ciscota in isti problem, torej težava ni v modemu ampak so pri nadgradnji omrežja očitno nekaj naredili narobe.
Te težave z prekinjanjem linije so se začele takoj, po nadgradnji, torej od 9.7.14 naprej se to dogaja, pred tem je metalo ven ampak mogoče 1x na dan in ne kot sedaj ko ven vrže skoraj vsakih 5 minut.
 

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
Vsi, ki imate hitrosti višje od 20Mbit, bi že morali imeti Cisco modeme. Pokličite za menjavo, če vam še niso zamenjali modema.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če pa NI modem kriv, kolikokrat bom moral še to ponovit?

99%, ki imajo od 9.7.14 naprej težave s padanjem linije ima Cisco modeme, enih par nas še ima Arris modeme in VSI imamo isto težavo z delovanjem.

p.s.
Kateri Cisco modem je sedaj tisti, ki bi naj delal brez težav?
Bom povprašal katere imajo sedaj in za katere naj menjajo pa bomo potem videli če so res modemi krivi, kar pa prekleto dvomim, da imajo vsi iste modele kateri imajo težave od 9.7.14 naprej.
 

dax

Majstr
22. maj 2012
869
1.885
93
popotnik, zagnjavi za nov Cisco modem na TM in potestiraj. Nič ne stane, pa da vidimo, če je v tem problem.
LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Mene ne boš videl na Cisco opremi še tako hitro, vse kar sem do sedaj imel od Telemacha od Cisco je bila katastrofa.

Kot pravim eni imajo arris drugi Cisco, skupno nam pa je, da imamo vsi identične težave z Telemach omrežjem po nadgradnji.
 

wabb

Pripravnik
6. dec 2008
270
0
16
@popotnik, meni je skurila strela Arrisa pred dobrim mesecem in so mi nato dali Cisco EPC3212 + brezžični router TP-link. Bil full skeptičen ampak do sedaj niti enega izpada in tudi hitrosti so kot jih plačujem.

 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če te prav razumem so omrežje nadgradili niso pa še nas preklopili na novo platformo?
Zanima me namreč za to, da bom znal ostalim sosedom povedat zakaj prihaja do težav.

Hvala ti že v naprej za info
nahrung002.gif
 

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
Ne vem tvojega naslova, nikjer ni podatkov, da bi bili v kakem bloku problemi sploh. Če se ne motim, si enkrat rekel, da si doma v okolici Telekoma?
 

dax

Majstr
22. maj 2012
869
1.885
93
@ tagelind
In na helpdesku tega seveda ne vedo in pošiljajo tehnike na teren? Dajte se malo zorganizirat.
Lp
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik tagelind pravi:
Ne vem tvojega naslova, nikjer ni podatkov, da bi bili v kakem bloku problemi sploh . Če se ne motim, si enkrat rekel, da si doma v okolici Telekoma?

Tole sem napisal na prejšnji strani:

Citat:


#2057282 - 29.07.2014 19:41

.................. tehnik pa hodi s tisto škatlo okol in meri ter pravi, da bo posredoval naprej, ko pa kličeš na podporo pa rečejo, da nimajo nič zabeleženega in ti ponovno hočejo poslat tehnika na dom ............

Sedaj pa eno vprašanje, ki me vedno interesira pri vas Telemachovcih " zakaj bi vsi imeli moje podatke, če je pa problem po celem bloku oziroma očitno na celem Taboru? "
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ni mi težko dat naslova ampak potem ti moram dat od vseh, nisem tak, da bi samo na svojo rit gledal.
Saj sem ti zgoraj napisal, da tehnik reče, da bo posredoval informacijo, da so težave potem pa nihče nič ne ve o tem.

Sedaj me boš mogoče razumel zakaj sem tako " alergičen " na te serviserje/tehnike
wink-1.gif
 

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
Če si doma v bloku, se bo itak vse stranke preverilo. Brez tvojega naslova pa težko koga za vrat držim in pridobivam informacije, če ne vem kje je problem :D
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.260
2.393
113
Pomurje
Cez par ur bo spet jamral, da mu internet ven mece. Je ze isti kot Snecer, ki vsaj 1x na dan napise, da ima nokia za drek baterijo(kar je delno res).
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@jonny77

Pridi do mene pa sam preizkusi oziroma se prepričaj, da ne boš nekaj na pamet bluzil.
Prečitaj prejšnmje poste kdo ima vse težave in da bolj ti obljubljajo, da so javili naprej bolj se izkaže, da ni nihče nikomurc nič naprej javil.

Če je danes ven metalo nimam pojma, ker me cel dan ni bilo doma.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.260
2.393
113
Pomurje
Vse verjamem, ni pa mi jasno zakaj ne bi dal naslova na zs? Clovek bi rad pomagal in mogoče mu uspe kaj premaknit na bolje.