Telemach!!!

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tisti brez vode in elektrike bodo plačali manjšo položnico medtem, ko pri Telemachu plačaš isto, pa če ti delajo njihove storitve ali ne.
Torej kaj si mislijo tisti, ki so več dni brez vode in elektrike " vsaj položnica bo manjša ".

Ja fak ane, sem ti odgovoril, da boš zadovoljen?
 

Firbcnez

Pripravnik
16. jul 2014
37
0
6
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Tisti brez vode in elektrike bodo plačali manjšo položnico medtem, ko pri Telemachu plačaš isto, pa če ti delajo njihove storitve ali ne.
Torej kaj si mislijo tisti, ki so več dni brez vode in elektrike " vsaj položnica bo manjša
Ma ja imaš prav, kaj ti bo situacija, ko si 2 tedna brez elektrike in vode... Ni pene, važno da bo položnica manjša...
uf-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Zakaj si sploh začel mešat vodo in elektriko v temo za Telemach?
Zakaj bi moral človek vsak mesec klicat in rihtat nižjo položnico namesto, da bi Telemach poštimal omrežje tako kot mora bit?

p.s.
Take izvirne v temo kamor ne spada je znal samo Jolko pisat, nekako se mi zdi, da si to ti.
 

Firbcnez

Pripravnik
16. jul 2014
37
0
6
Lej ne mislim diskutirat v nedogled, hočem samo povedati, da nekateri dajejo preveč pozornosti internetu. Folk tudi ne zna več hoditi na dopust... Se tukaj na forumu vidi, da edina stvar, ki jih zanima glede odhoda na dopust v tujino, je, kje je najcenejši internet... Je*eš če ni tople vode, če je bungalov poln insektov, če klima ne dela, če sladoled 10x predrag, to vse ni panike, ampak če pa serje signal lokalnega ponudnika in ne dela internet, to je pa nekaj najhujšega kar se ti lahko zgodi na dopustu... Pa ne mi zdej da je tudi na dopustu internet nujno potreben za službo. Če si človek 14 dni (v enem kosu) v letu ne more privoščiti življenja brez interneta pol pa tut... Ok offtopic, bom nehal...
 

sp33dy

Zelenc'
13. maj 2013
22
0
1
Ptuj
Mogoče ve kdo, zakaj ne morem več gledati televizije prek d3go. Namreč pri prijavi mi napiše

Citat:
Napaka! Dosegli ste že dovoljeno število registracij. Prosimo, pokličite 080 22 88.

Sem tudi že klical, pa mi niso vedli pomagat
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

sp33dy

Zelenc'
13. maj 2013
22
0
1
Ptuj
Da, imam 3 naprave registrirane, ampak to napako mi javlja na računalniku, na katerem sem uporabljal D3GO že več kot mesec dni. Na ostalih dveh napravah pa napake ni.

Kaj mogoče registracija poteče čez neko časovno obdobje?

EDIT: Sem zdaj v splošnih pogojih našel, da lahko za naprave spreminjaš enkrat mesečno. Hvala obema za pomoč.
 
Nazadnje urejeno:

dax

Majstr
22. maj 2012
869
1.885
93
Deluje d3go tudi v drugih omrežjih ali še vedno samo v telemachovem? Pred časom je bilo nekaj govora o tem, pa ne najdem.
lp
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@Telemachovci

Kaj vi ste nadgrajevali omrežje ali ste naredili downgrade?

Odkar ste " kao " naredili nadgradno konstantno ven meče internet, danes v pol ure 6x.
Sem prvo mislil, da mene kaj zafrkava, pa sem ugotovil, da po celem bloku ven meče.

Spravite se že enkrat skupaj in zadevo porihtajte, ne pa da tehnika šibate na teren, ki očitno ne more nič naredit, saj je bil pri sosedih že nekajkrat in s tisto škatlo očitno izganja hudiča, vendar neuspešno.

Očitno bo potrebna skupna odškodninska tožba za par k, da se bo končno nekdo premaknil in porihtal omrežje, ne pa da se norca delate in ponujate 120 linijo, a še 30 niste zmožni ponujat.
 

dax

Majstr
22. maj 2012
869
1.885
93
Pri meni (MB Tabor) isto. Že nekaj časa opažam nihanja in tudi krajše popolne izpade. Očitno je važna kvantiteta in ne kvaliteta. Telemach si žal pridobiva vedno več nezadovoljnih uporabnikov...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@dax

Hvala za info, sem mislil, da je problem samo v našem bloku, sedaj pa vidim, da je isto na celem Taboru, kjer so " kao " 9.7.2014 nadgradili opremo.

Očitno so jo še samo bolj zasrali namesto, da bi jo porihtali kot mora bit.

Danes sem imel čez 40 krajših popolnih izpadov, tehnik pa hodi s tisto škatlo okol in meri ter pravi, da bo posredoval naprej, ko pa kličeš na podporo pa rečejo, da nimajo nič zabeleženega in ti ponovno hočejo poslat tehnika na dom, čeprav jim 100x poveš, da je nekaj narobe s centralo za Tabor in ne z mojo napeljavo doma.

To kar si zadnji čas privoščijo ni več za nikamor, da pa vsak mesec gnjavim za znižanje položnice pa s tem tudi nisem nič naredil, ker pri trenutni situaciji bi moral imeti Telemach čisto zastonj celo leto.
 

Darwin12344

Zelenc'
13. feb 2014
23
0
1
popotnik in dax, jaz sem imel enake težave cele tri mesece, vse odkar sem se vrnil k telemachu... Nihanje signala in izpadi...

Nato pa, tam nekje po tretjem ali četrtem klicu, so mi nenadoma dvignili število downstream kanalov iz 4 na 8 in od takrat naprej ni več nobenega izpada...

8 kanalov je sicer privzeto po večjem delu Slovenije, ampak pri meni ni bilo tako.... Poglejta na modemu, če so vama slučajno dodelili samo 4 kanale, potem je očitno to to in je treba zatežit..