Telemach!!!

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Pikec, meni tudi na conax modulu, pri starših je pa najdlo vse vendar ne delajo, dobr za HD itak vem imata handan snemalnik, dočim najdlo je tiste kateri so bili dodani 18.4.. Smo pa na Lastovki Krim.
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Ja, točno. Imam conax modul. Bo tudi tukaj...........
rolleyes-1.gif

Ponavad samo najde vse novo dodane programe.
sprasujem se.gif
 
Nazadnje urejeno:

raketa

Pripravnik
25. sep 2007
222
6
18
Gorenjska
www.lomm.si
Pozdravljeni, imamo doma lastovka trojček.
sedaj me pa zanima kere nastavitve morm dat v routerju. Iz modema gre v router katerega je prinesel serviser. Iz tistega routerja pa na prej v drug router kateri oddaja wireless. Povsod piše da je lepo povezan, od tega dela samo na enmo računalniku internet. Katere nastavitve je treba dat v routerju?

hvala za odgovor.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Na kateremu dela internet?
Kam je priklopljen?
Kako?
Kake nastavitve ima oziroma dobi (ukaz IPCONFIG/ALL) ?

Kaj pa drugi PC,ki ne dela? (enaka vprašanja)
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
hmm, nekaj ne razumem, pred enim letom si zraven naročnine digitalnega trojčka dobil tri brezplačne kartice (modul po želji v najemnino), sedaj pravijo, da je v ceni samo ena kartica, druga in tretja pa za doplačilo 2 EUR na mesec.

WTF?
confused-1.gif
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
To piše v ceniku, kateri je objavljen na njihovi spletni strani:
"Naročnik lahko z eno mesečno naročnino na digitalno televizijo, digitalno programsko shemo gleda na največ treh televizorjih. Za digitalno
programsko shemo na 2. in 3. televizorju je treba doplačati za digitalni sprejemnik."
Veljavnost cenika 19.04.2011.
 

raketa

Pripravnik
25. sep 2007
222
6
18
Gorenjska
www.lomm.si
telemach modem
I
I
I
router------------rač. (dela)
I
I
router----------rač (dela, ne dela)
I
I----------------rač (dela, ne dela)

spodnje dva sta preko wirelessa routerja, kateri je naštiman kot lan razdelilec, ker signal prvega routerja ne doseže po celi hiši.
Trenutno delajo vsi, od telemacha pravijo da so vse meritve prave, torej moram samo nekako povezati routerje med sabo.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
hmm, nekaj ne razumem, pred enim letom si zraven naročnine digitalnega trojčka dobil tri brezplačne kartice (modul po želji v najemnino), sedaj pravijo, da je v ceni samo ena kartica, druga in tretja pa za doplačilo 2 EUR na mesec.

WTF?
confused-1.gif

Malo boljše si preberi - kartica je brezplačna - pogoj je le, da vzameš v najem modul ali sprejemnik za 2 € / mesec !
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Ja končni rezultat je pa isti. Za dodatni tv moraš plačati dodatnih 2EUR/m. Pa če rabiš modul/sprejemnik ali ne.
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Kot naročnik Lastovke Krim in HD paketa so tudi do mene prišli tile novi trije HD programi. Travel je drugačna shema, ESPN je ista, za Animal pa še ni znano ker ima le tiste črte kot mavrica.

Glede Telemacha moram povedati da sem zelo zadovoljen v vsem razen PODPORI in OBVEŠČANJU, tukaj so poden od podna. V samo 1 mesecu sem klical vsaj 10x pa so bili vseskozi drugačni odgovori.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
NOVO, predvidoma štart že ta teden. Jackpot paket, možno bo naročilo samo do konca avgusta, potem se paketa ne bo dalo več naročit. Naročnina do konca leta 50% nižja. Paket bo potem stal 49€/mesec. Vsebina paketa:

- DTV razširjena programska shema
- internet hitrost 10/1,5
- osnovna telefonija

Stranka lahko za to ceno vzame tri (3) osnovne Cisco sprejemnike ali tri (3) conax module z karticami. Prav tako pa si lahko za še vedno isto ceno stranka izbere en dodatni paket, ki se aktivira na vseh sprejemnikih in sicer:

- HBO paket
- Pink paket
- Cinemax paket ali
- HD paket.

Paket stranki ostane tako rekoč za vedno.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.872
113
Kako pa bo v tem paketu telefonija, oz od kdaj do kdaj bodo brezplačni klici v stacionarna omrežja?

Kaj bo vse v HBO paketu? Tudi HBO HD in HBO GO ? Kaj če želi stranka 2 x osnovni cisco sprejemnik + 1 HD sprejemnik ?
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Pri meni so se tudi pojavili 3 novi HD programi. Animal planet HD ne dela. Travel chanel pa nima slovenskih podnapisov.
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
GSMobil, zakaj takoj ne storite tako kot mora biti? Animal HD še ne deluje, na Travel HD ni podnapisov, potem tile dodani programi nimajo ne EPG ne EIT. Najprej eno stvar naredite, ne pa polovičke. Potem ko nekaj naredite, takrat pojdite naprej.
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Citat:
Uporabnik Pokovc pravi:
GSMobil, zakaj takoj ne storite tako kot mora biti? Animal HD še ne deluje, na Travel HD ni podnapisov, potem tile dodani programi nimajo ne EPG ne EIT. Najprej eno stvar naredite, ne pa polovičke. Potem ko nekaj naredite, takrat pojdite naprej.

To bi tudi jaz rad vedel.
sprasujem se.gif

A kot kaže, kot je pri njih v navadi, odgovora ne bo.
 
Nazadnje urejeno:

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
hmm, nekaj ne razumem, pred enim letom si zraven naročnine digitalnega trojčka dobil tri brezplačne kartice (modul po želji v najemnino), sedaj pravijo, da je v ceni samo ena kartica, druga in tretja pa za doplačilo 2 EUR na mesec.

WTF?
confused-1.gif

Malo boljše si preberi - kartica je brezplačna - pogoj je le, da vzameš v najem modul ali sprejemnik za 2 € / mesec !


Modul si bom kupil sam
rolleyes-1.gif